Č. Budějovice – Olomouc 1:1 (4:5 po pen.)
po penal. (4:5)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:1 (1:0)
SK Sigma Olomouc
Úterý 23.11.2021, 16:00 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • MOL Cup • Osmifinále
Předzápasové kurzy
     
    Konec zápasu. (18:41:04)
     
    8. série
    4:5
    Breite proměňuje.
     
    8. série
    4:4
    Skovajsa neproměňuje.
     
    7. série
    4:4
    Uriča proměňuje.
     
    7. série
    4:3
    Králik proměňuje.
     
    6. série
    3:3
    Greššák proměňuje.
     
    6. série
    3:2
    Talovierov proměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Vepřek proměňuje.
     
    5. série
    2:1
    Mršić proměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Poulolo neproměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Bassey neproměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Růsek neproměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Hellebrand neproměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Gonzalez proměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Škoda proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Zahradníček neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Čolić neproměňuje.
     
    Střílení penalt začíná.
     
    120
    Druhé prodloužení skončilo.

    Filip Kortus

    Branky: 9. Brandner – 60. Růsek

    Karty:   44. Hora (CEB), 103. Králik (CEB), 108. Čolić (CEB), 113. Valenta (CEB) – 53. Poulolo (OLO), 73. Sedlák (OLO), 97. Vepřek (OLO)

    Penaltový rozstřel:

    1. série:
    0:0   Čolić (CEB)
    0:0   Zahradníček (OLO)
    2. série:
    1:0   Škoda (CEB)
    1:1   Gonzalez (OLO)
    3. série:
    1:1   Hellebrand (CEB)
    1:1   Růsek (OLO)
    4. série:
    1:1   Bassey (CEB)
    1:1   Poulolo (OLO)
    5. série:
    2:1   Mršić (CEB)
    2:2   Vepřek (OLO)
    6. série:
    3:2   Talovierov (CEB)
    3:3   Greššák (OLO)
    7. série:
    4:3   Králik (CEB)
    4:4   Uriča (OLO)
    8. série:
    4:4   Skovajsa (CEB)
    4:5   Breite (OLO)


    SK Dynamo Č. Budějovice: Šípoš – Čolić, Králik (C), Talovierov, Skovajsa – Čavoš, Hora – Van Buren, Mihálik, Brandner – Bassey.
    Náhradníci: Kerl – Tolno, Škoda, Hellebrand, Valenta, Mršić, Sladký

    Trenér: David Horejš

    SK Sigma Olomouc: Stejskal – Hubník, Daněk, Breite, Zifčák, Sedlák, Růsek, Zmrzlý, Vepřek, Poulolo, Zahradníček.
    Náhradníci: Macík – Šíp, Uriča, Gonzalez, Látal, Matoušek, Greššák

    Trenér: Václav Jílek

    Rozhodčí: Machálek – Nádvorník, Vodrážka