Buffalo – Boston 1:5 (kon.) | Florida – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Washington – Montreal 6:3 (kon.)
Columbus – Winnipeg 3:0 (kon.) | Pittsburgh – Vancouver 4:1 (kon.) | New Jersey – Minnesota 2:3 (0:1 po s.n.)
NY Islanders – NY Rangers 1:4 (kon.) | Detroit – St. Louis 4:2 (kon.) | Nashville – Vegas 2:5 (kon.)
Colorado – Anaheim 5:2 (kon.) | Los Angeles – Toronto 2:6 (kon.) | Seattle – Carolina 2:1 (kon.)
Arizona – Edmonton 3:5 (kon.) | San Jose – Ottawa 6:3 (kon.)
Columbus Blue Jackets
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Winnipeg Jets
Čtvrtek 25.11.2021, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Československá stopa v zápase:

Jakub Voráček (CBJ) – 0+1, 2 střely, 14:27 (03:48:43)

Zblokované střely: 16:5.

Další zápas kanadsko-americké NHL je minulostí. Tentokrát Columbus porazil Winnipeg jednoznačně 3:0. Už v první třetině poslal při přečíslení domácí do vedení Hofmann. Druhá část sice skončila bez branek, ale ve třetí dokázali Blue Jackets dva góly vstřelit. Nejprve se v přesilovce trefil Werenski a na závěr do prázdné branky zapsal svou první branku Peeke.

ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou.

59:28
    Winnipeg to ještě zkouší, chce dát alespoň tu jednu branku, ale dnes mu absolutně není přáno.

59:00
    Začala poslední minuta třetí třetiny.

58:27

58:00
    Columbus má v závěru navíc další možnost přesilové hry. S největší pravděpodobností to vypadá, že se Winnipeg nedostane ani k čestné brance.

56:27
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Josh Morrissey – 2 min., sekání).
    56:27 Andrew PEEKE - 3:0

56:27
    Columbus právě vstřelil branku!
    A máme definitivně rozhodnuto. Do prázdné branky se trefuje, a na 3:0 zvyšuje, ANDREW PEEKE, který se trefuje letos vůbec poprvé. Asistence: Vladislav Gavrikov, Alexandre Texier.

56:10
    Hosté to zkouší v šesti!

54:32
    Nyní se konečně propracovali k zajímavější příležitosti, ale vypadá to, že Elvis Merzlikins to s čistým kontem myslí opravdu vážně.

54:00
    Poesledních šest minut a Jets jsou absolutně bez nápadu.

52:50
    Kotouč opět u Hellebuycka, který si pro něj sjel za branku. Následně špatně rozehrál a Columbus se tak v útočné třetině zdržel.

52:00
    Jets se čas povážlivě krátí. Do konce chybí posledních osm minut a nevypadá to, že by tým pod vedením Paula Marice něco změnil.

51:26
    Columbus v plném počtu.

50:08
    Hostujícímu týmu se ani další přesilová hra vůbec nedaří. Po většinu času je puk na hokejkách domácích hráčů.

Aleš Skok

Branky a nahrávky: 16. Hofmann (Domi), 47. Werenski (J. Voráček, A. Boqvist), 57. Peeke (Gavrikov, Texier)

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Werenski (A), Bean, Gavrikov, Peeke, Bayreuther, A. Boqvist – Nyquist (A), Jenner (C), O. Bjorkstrand – Činachov, Sillinger, J. Voráček – Hofmann, Roslovic, Domi – E. Robinson, Kuraly, Texier.
    Trenér: Brad Larsen

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Morrissey (A), N. Schmidt, Dillon, Pionk, Stanley, DeMelo – Copp, Scheifele (A), Ehlers – Connor, Dubois, Wheeler (C) – Harkins, Lowry, J. Svečnikov – Toninato, Riley Nash, Vesalainen.
    Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: StPierre, Joannette – Murray, Marquis

Diváci: 15733