Frölunda – Leksands IF 3:3 (kon.) | Rögle BK – Sparta 1:3 (kon.) | Rouen – Tappara 0:4 (kon.)
Mnichov – Rauma 2:1 (po pr.)
EHC Red Bull Mnichov
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0) Stav série: 1:0
Lukko Rauma
Úterý 14.12.2021, 20:15 • Olympia-Eisstadion, Mnichov (Německo) • Play-off Hokejové Ligy mistrů • Čtvrtfinále
    62:25 SCHÜTZ - 2:1

62:25
    Mnichov právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Mnichov postupuje do semifinále! Před Lehtinenem vznikla skrumáž. První dvě střely sice hostující brankář dokázal vykrýt, na poslední dorážku JUSTINA SCHÜTZE už ale neměl. Asistence: Trevor Parkes.

Skončila nám třetí třetina druhého utkání mezi Mnichovem a Lukko Rauma. Jelikož i nyní platí nerozhodný stav, následuje desetiminutové prodloužení ve třech. Když ani to nerozhdnodne, dojde na samostatné nájezdy.

58:00
    běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

55:00
    Do konce třetiny nám zbývá pět minut, skóre je stále vyrovnané. Podaří se některému z celků rozhodnout ještě v základní hrací době?

54:38

52:38
    Vyloučení v týmu Lukko Rauma (Skalický – 2 min., hákování).

51:46

51:26

49:45
    Suituace na ledě se vyrovná. Parkes zasáhl svého soupeře vysokou holí.

49:26
    Vyloučení v týmu Lukko Rauma (Hakulinen – 2 min., hákování).

49:26
    Tiffles mohl přidat svůj druhý gól v zápase poté, co se řítil sám na Lehtinena. Hostující brankář ovšem předvedl fantastický zákrok betonem.

44:27
    Po konzultaci s kolegou u videa hlavní sudí rozpažuje! Gól to tedy není a vhazovat se bude před Lehtinenem.

44:27
    Lehtinen po střele Ortegy chvíli nevěděl, kde má kotouč. Ten byl kdesi pod jeho betony. Rozhodčí přerušují hru a jdou se podívat na video!

39:00
    Běží poslední minuta hry ve druhé třetině.
    38:24 TIFFELS - 1:1

38:24
    Nejlepší střelec Mnichova vyrovnává skóre utkání! FREDERIK TIFFELS předvedl výbornou individuální akci, kterou zakončil přesnou střelou švihem. Asistence: Daryl Boyle.

36:08

34:08
    Rauma bude hrát ve třech. Piipponen míří na trestnou lavici za vražení na hrazení.

32:59
    Vyloučení v týmu Lukko Rauma (Säkkinen – 2 min., hákování).
    32:31 REPO - 0:1

32:31
    Tým Lukko Rauma právě vstřelil branku!
    Hosté se dostávají do vedení! Poté, co se vymanili z tlaku Mnichovských, se ke kotouči dostal SEBASTIAN REPO, který si vybruslil na střed hřiště a přesnou střelou zápěstím překonal aus den Birkena. Asistence Iivari Säkkinen.

31:04
    Parádní přihrávka Redmoda před branku sice našla Smitha, ten však z bezprostřední blízkosti trefil pouze roztáhnuvšího se Lehtinena..

28:48

26:48
    Vyloučení v týmu Lukko Rauma (Abt – 2 min., hrubost).

24:34
    Gogulla se chystal nasměrovat přihrávku z pravé strany do poloodrkyté branky, kotouč mu však v poslední chvíli přeskočil hůl.

21:01
    Zčistajasna se před Lehtinenem zjevil Ortega. Ten vyslal nebezpečnou jedovku, kterou ale hostující brankář vyrazil mimo.

19:00
    Běží poslední minuta hry v první třetině.

14:59
    Frank Mauer se řítil zcela sám na Lehtinena, nicméně svůj průnik zakončil nepřesně. Hostující gólman skryl puk do výstroje.

Lukáš Losleben

Branky a nahrávky: 39. Tiffels (Boyle), 63. Schütz (Parkes) – 33. Repo (Säkkinen)

EHC Red Bull Mnichov: aus den Birken (Fiessinger) – Daubner, Blum, Abeltshauser, Boyle, Seidenberg, Redmond – Ehliz, Hager, Ortega – Tiffels, Street, Parkes – Gogulla, Smith, Mauer – Varejcka, Kastner, Schütz
    Trenér: Don Jackson

Lukko Rauma: Lehtinen (Helomaa) – Piipponen, Saarjärvi, Slováček, Grégoire, Pietilä, Abt, Markkula, Kukkonen – Hakulinen, Mattila, Skalický – Pooley, Ilomäki, Nyman – Repo, Haga, Ylitalo – Hämäläinen, Kainulainen, Säkkinen
    Trenér: Marko Virtanen

Rozhodčí: Christoph Sternat (AUT), Trpimir Piragič (CRO) – Tobias Schwenk (GER), Marius Wölzmüller (GER)
    07.12.2021
    Rauma - Mnichov 2:2

Branky a nahrávky: 25. Nyman (Ilomäki, Pooley), 40. Piipponen (Haga, Saarijävi) – 44. Tiffles (Blum), 54. Parkes