Litoměřice – Třebíč 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 3:2 (po pr.) | Vsetín – Havířov 4:1 (kon.)
Jihlava – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Sokolov 4:3 (kon.) | Přerov – Prostějov 4:6 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 0:5 (kont.) | Šumperk – Kolín 0:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 22.12.2021, 17:30 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 30. kolo

To je odsud z Kalich Areny vše a u dalších přenosů na shledanou. (19:54:56)

Je konec! Stadion na domácím ledě poráží Třebíč a vyrovnává se svému dnešnímu soupeři v tabulce. Kališníci položili základ úspěchu již v první třetině, kterou vyhráli 2:0. Třebíč sice ve druhé třetině snížila, ale vyrovnat nedokázala.

59:52
    Od modré vyslal dělovku Bittner, ale Král byl znovu pozorný u puk chytil.

59:15
    Kotouč skončil na domácí střídačce a vhazovat se tak bude po pravici domácího brankáře.

59:09
    Nedvídkova střela prolétla těsně vedle pravé tyče a následně byla domácí branka posunuta.

58:37
    Jekel zůstává na střídačce a Horácká Slavia to zkouší v šesti!

58:37
    Zakázané uvolnění domácích a Třebíč si bere oddechový čas.

57:58
    Ofsajd zastavuje akci domácích a do konce základní hrací doby zbývají dvě minuty.

57:00
    Stadion se v posledních minutách hlavně brání a Třebíč neustále zaměstnává domácího brankáře.

55:55
    Černohorský vyrobil obrovskou chybu za vlastní brankou. Třebíč ale zakončit nedokázala.

54:41
    Jíchovo lehké nahození ze středního pásma ukryl Jekel ve své lapačce a bleskurychle rozehrál.

53:23
    Hosté se snaží nahazovat puky do útočného pásma, ale většinu jich za vlastní brankou posbírá Král.

51:36
    Od modré to zkusil Jebavý, ale s jeho nahozením neměl Jekel sebemenší problém.

50:56
    Michálek nahodil puk do pásma, ale domácí hráči byli u kotouče dříve a po krátkém zašlapávání puku v rohu hřiště rozhodčí píská.

48:46
    Martin Procházka se ocitl v dobré pozici a Jekel kotouč vyrazil před sebe, ale ani Ondřej Procházka nadvakrát nedotlačil puk do branky.

47:51
    Ani Holého střela se neujala a Třebíč vyráží na druhou stranu.

46:24
    Michálek si vybruslil do mezikruží, ale jeho bekhendová střela skončila vysoko nad brankou.

Dnešní utkání sleduje 1000 diváků.

Filip Hulín

Branky a nahrávky: 9. Válek (Kracík, Sihvonen), 13. Sihvonen (J. Holý) – 36. L. Forman (Nedvídek, Krliš)

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Sklíba) – P. Marcel, Černohorský, Výtisk (C), J. Holý, Klikorka, Jebavý – Válek, R. Přikryl, Sihvonen – O. Procházka, Kracík, Martin Procházka – Berka, J. Jícha, M. Kadlec – Routa, Rouha, Hauser.
    Trenér: Daniel Tvrzník

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Mlčák, Hunkes, L. Forman, M. Furch, Poizl, Zukal – Šťovíček, L. Bittner (C), Gajarský – Krliš, Nedvídek, Vodný – Havlát, D. Michálek, Ferda – Křehlík, M. Zabloudil.
    Trenér: Kamil Pokorný

Rozhodčí: Bejček, Čáp – Kokrment, Hnát