Fuenlabrada – Cádiz 0:1 (kon.) | Girona – Osasuna 1:0 (kon.) | Gijón – Villarreal 2:1 (kon.)
Zaragoza – Sevilla 0:2 (kon.) | Almería – Elche 1:2 (kon.) | Mancha Real – Ath. Bilbao 0:2 (kon.)
Rayo Majadahonda – Atlético 0:5 (kon.)
CF Rayo Majadahonda
0:5 (0:3)
Atlético Madrid
Čtvrtek 06.01.2022, 21:30Španělský pohár • 1/32 finále

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 2:7. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:15. (23:23:25)

Je konec! Atlético Madrid ovládlo dnešní duel a vítězí 5:0. Do vedení poslal hosty po chybě domácích v rozehrávce Cunha. Na jeho zásah navázal Renan Lodi. Pět minut před přestávkou pak přidal třetí zásah Luis Suárez. Po změně hosté lehce polevili, ale další branku přidal v 68. minutě střídající Antoine Griezmann. Deset minut před koncem pak napsal gólovou tečku Joao Félix.

90

89
    Carrasco na opačné straně chtěl zrychlit hru centrem na Félixe, ale portugalský mladík se do zakončení nedostal kvůli bloku obránce.

88
    Osei dostal přihrávku na levou stranu, přehodil si míč na levačku a odcentroval. Jeho prudká pobídka skončila v rukavicích Jana Oblaka.

87
    Domácí jsou v závěru utkání aktivní a snaží se dosáhnout alespoň čestného úspěchu. Obrana Atlética zatím hraje pozorně.

86
    Carrasco na pravé straně chtěl obejít soupeře, ale při pokusu o zasekávačku kopl nohou do trávníku a poroučel se k zemi.

85
    Stoper domácího celku Casado potáhl míč na polovinu soupeře, rozehrál na levou stranu, nicméně tam nenašel nikoho v bílém.

84
    Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za levou nohu.

82
    Diego Simeone i při stavu 5:0 pro Atlético Madrid udílí svým svěřencům další a další pokyny. Hosté si fotbal v dnešním duelu užívají.
    80. Joao FÉLIX - 0:5

80
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Hostující celek přidává deset minut před koncem pátou branku! JOAO FÉLIX se dostal k nákopu na polovinu soupeře, rozkmital své rychlé nohy a dělovkou vymetl horní roh!

79
    Raúl Sánchez se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, ale jeho dělovka skončila vedle zadní tyčky. Obrana Atlética mohla být klidná.

78
    Duel už se pouze dohrává. Ani jeden z týmů se nikam nežene. Zejména hráči Atlética už hrají na půl plynu. Domácím se naopak nedaří v kombinaci.

77
    Casado se na pravé straně kličkou zbavil obránce a ve skluzu odcentroval před branku. Jeho pobídku zastavil pozorný Felipe.

76
    Koke poslal přihrávku na pravou stranu, kam si naběhl Carrasco, nicméně jeho přízemní centr skončil na hrudi obránce.

75
    Félix patičkou v pokutovém území pořádně překvapil obránce domácího celku, jenže zaskočení byli i fotbalisté Atlética, takže k zakončení nedošlo.

74
    De Paul si v blízkosti velkého vápna navedl míč na pravačku a troufl si na zakončení. Jeho projektil skončil vysoko nad břevnem.

73
    Další obrovská šance Atlética! Do pokutového území se dostal Correa, který zakončoval pravačkou, nicméně jeho pokus proskákal kolem zadní tyčky!