Chabarovsk – Novosibirsk 0:1 (kon.) | Vladivostok – Spartak Moskva 4:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Jaroslavl 0:0 (odl.)
Magnitogorsk – Barys 3:4 (po pr.) | Čerepovec – Soči 4:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Nižněkamsk 3:4 (0:1 po s.n.)
Petrohrad – CSKA Moskva 0:0 (odl.) | Viťaz – Omsk 1:4 (kon.)

Radan Lenc (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:06
    Michal Čajkovský (SIB) 0+0, 1 střela, 6 trestných minut, čas na ledě 19:27 (10:20:09)

Statistiky zápasu

Střely na bránu 35:29 (9:16, 13:9, 13:4)
    Vhazování 25:23
    Hity 10:10
    Čas v útoku 9:55 – 9:26
    Vyloučení 3:4, bez využití.

Šesté čisté konto v sezóně slaví Harri Säteri, vítězný a jediný gól zápasu Nikita Setdikov. Skóre 0:1 vydrželo od sedmé minuty až do závěrečné sirény, když klíčovým úsekem pro vývoj zápasu byla nevyužitá šestiminutová přesilovka Chabarovsku při sérii faulů Michala Čajkovského na přelomu druhé a třetí třetiny. Domácí sice v průběhu zápasu stupňovali nápor, ale mnoho vyložených šancí si nevypracovali.
    Sibir potvrdila pozici nejdefenzivněji hrajícího mužstva ligy a výrazně se přiblížila jistotě postupu do play-off, zatímco Amuru se naopak tento cíl vzdaluje.

59:54
    Amur si ještě mohl vynutit prodloužení, když dělovka Vladimira Butuzova proklouzla povyjetému Säterimu, před brankovou čarou však puk uklízí Čajkovský.

59:30
    Souboje o kotouč ve středním pásmu svědčí samozřejmě více hostům.

58:59
    Novosibirský Goluběv, autor dnešní nejtvrdší střely, vyhazuje vedle prázdné brány na zakázané uvolnění.

58:51
    Tomášek nabil napravo Ljubimovovi, proti jeho ráně se stačil Säteri přemístit k tyči a vyráží do ochranné sítě.

58:23
    Těreščenkovu tvrdou ránu od modré čáry chytá Säteri, vhazování se po čtyřech vteřinách zopakuje.

58:19
    Trenér Kravec odvolává Alikina z brány, domácí hrají power-play.

58:19
    Svjatoslav Grebenščikov se protáhl pro Volginovu kolmici mezi beky, neměl však moc prostoru k lepšímu zakončení a kotouč zůstal pod Säteriho výstrojí.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:09
    Domácím se rychle krátí čas a vhazovat se bude vinou ofsajdu ve středním pásmu.

56:45
    Baldajev musí zakládat opět akci zpoza chabarovské klece, zatímco na led skáče první útok Amuru.

55:49
    Těreščenko si vyměnil kotouč s A. P. Šarovem a od modré vystřelil nízko nad ledem těsně vedle.

55:20
    Sergej Těreščenko musí pro kotouč za vlastní bránu, probros se nepíská.
    53:54 Baldajevovu ránu vyráží Säteri předloktím

53:54
    Säteri použil v nouzi úspěšně místo druhé rukavice proti dobře mířené ráně Viktora Baldajeva z mezikruží. Nakonec ji vyráží dokonce předloktím!

52:58
    Ránu Ilji Morozova k tyči vyráží Alikin. Sibir teď hraje aktivně, ovšem po hromadném střídání pojedou vpřed zpoza brány domácí.