Stíhačka žen, 10 km, Ruhpolding | Vítěz: M. Röiselandová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Ruhpolding | Vítěz: Q. Fillon Maillet (FRA) (kon.) |
Jacksonville Jaguars - Los Angeles Chargers | (*02:15) | | | Buffalo Bills - Miami Dolphins | (*19:00) |
Minnesota Vikings - New York Giants | (*22:30) | | | Cincinnati Bengals - Las Vegas Raiders | 26:19 (kon.) |
Buffalo Bills - New England Patriots | 47:17 (kon.) | | | Cincinnati Bengals - Baltimore Ravens | (02:15) |
Tampa Bay Buccaneers - Philadelphia Eagles | 31:15 (kon.) | | | Dallas Cowboys - San Francisco 49ers | 17:23 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Wengen | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | SuperG žen, Zauchensee | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Wengen | Vítěz: L. Braathen (NOR) (kon.) |
Kvalifikace HS140, Zakopane | Vítěz: M. Lindvik (NOR) (kon.) | | | Muži HS140, Zakopane | Vítěz: M. Lindvik (NOR) (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km klasicky, Les Rousses | (zruš.) | | | Stíhačka mužů, 15 km klasicky, Les Rousses | (zruš.) |
Skoky mužů HS140, Klingenthal | Vítěz: J. Lamparter (AUT) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Klingenthal | Vítěz: J. Lamparter (AUT) (kon.) |
Bill Algeo - Joanderson Brito | Vítěz: B. Algeo (kon.) | | | Dakota Bush - Vjačeslav Borščev | Vítěz: V. Borščev (kon.) |
Katlyn Chookagianová - Jennifer Maiaová | Vítěz: K. Chookagianová (kon.) | | | Brandon Royval - Rogério Bontorin | Vítěz: B. Royval (kon.) |
Jake Collier - Chase Sherman | Vítěz: J. Collier (kon.) | | | Calvin Kattar - Giga Čikadze | Vítěz: C. Kattar (kon.) |
konec
SP - SuperG žen, Zauchensee
Vítěz: F. Brignoneová (ITA)
Adam Sedlák
Konečné pořadí:
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:10.84
2. Corinne Suterová (SUI) +0.04
3. Ariane Rädlerová (AUT) +0.17
4. Marta Bassinová (ITA) +0.43
5. Tessa Worleyová (FRA) +0.51
5. Laura Gaucheová (FRA) +0.51
7. Alice Robinsonová (NZL) +0.53
8. Elena Curtoniová (ITA) +0.59
9. Ester Ledecká (CZE) +0.60
10. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0.64
11. Ramona Siebenhoferová (AUT) +0.71
11. Jasmine Fluryová (SUI) +0.71
13. Tamara Tipplerová (AUT) +0.74
14. Mirjam Puchnerová (AUT) +0.76
15. Romane Miradoliová (FRA) +0.80
16. Kira Weidleová (GER) +0.82
17. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0.88
18. Petra Vlhová (SVK) +0.90
19. Sofia Goggiaová (ITA) +0.92
20. Christine Scheyerová (AUT) +1.04
21. Nadine Festová (AUT) +1.24
22. Sabrina Maierová (AUT) +1.50
23. Keely Cashmanová (USA) +1.66
24. Wendy Holdenerová (SUI) +1.67
25. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +1.70
26. Joana Hählenová (SUI) +1.74
26. Corinne Suterová (SUI) +1.74
28. Francesca Marsagliaová (ITA) +1.76
29. Noemie Kollyová (SUI) +1.79
30. Stephanie Venierová (AUT) +1.81
Startovní listina:
1. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
2. Ariane Rädlerová (AUT)
3. Tamara Tipplerová (AUT)
4. Petra Vlhová (SVK)
5. Sofia Goggiaová (ITA)
6. Ali Nullmeyerová (CAN)
7. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
8. Mirjam Puchnerová (AUT)
9. Federica Brignoneová (ITA)
10. Ramona Siebenhoferová (AUT)
11. Corinne Suterová (SUI)
12. Tessa Worleyová (FRA)
13. Elena Curtoniová (ITA)
14. Joana Hählenová (SUI)
15. Marta Bassinová (ITA)
16. Wendy Holdenerová (SUI)
17. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
18. Francesca Marsagliaová (ITA)
19. Ester Ledecká (CZE)
20. Romane Miradoliová (FRA)
21. Tiffany Gauthierová (FRA)
22. Christine Scheyerová (AUT)
23. Kira Weidleová (GER)
24. Roberta Melesiová (ITA)
25. Maruša Ferková Saïoniová (SLO)
26. Noemie Kollyová (SUI)
27. Nicole Delagová (ITA)
28. Laura Gaucheová (FRA)
29. Jasmine Fluryová (SUI)
30. Stephanie Venierová (AUT)
31. Alice Robinsonová (NZL)
32. Jasmina Suterová (SUI)
33. Nadine Festová (AUT)
34. Keely Cashmanová (USA)
35. Elisabeth Reisingerová (AUT)
36. Julija Pleškovová (RUS)
37. Lisa Hörnbladová (SWE)
38. Stephanie Jenalová (SUI)
39. Patricia Manganová (USA)
40. Sabrina Maierová (AUT)
41. Estelle Alphandová (SWE)
42. Karoline Pichlerová (ITA)
43. Maureen Lebelová (USA)
44. Ilka Štuhecová (SLO)
45. Camille Ceruttiová (FRA)
46. Nadia Delagová (ITA)
47. Candace Crawfordová (CAN)
48. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
49. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
50. Nevena Ignjatovićová (SRB)
51. Alix Wilkinsonová (USA)
52. Ania Monica Caillová (ROU)
53. Jacqueline Wilesová (USA)
54. Greta Smallová (AUS)
Pořadí SP v SuperG (4/7):
1. Sofia Goggiaová (ITA) 320
2. Federica Brignoneová (ITA) 227
3. Elena Curtoniová (ITA) 216
4. Mikaela Shiffrinová (USA) 205
5. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 180
6. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 158
7. Tamara Tipplerová (AUT) 99
7. Ramona Siebenhoferová (AUT) 99
9. Mirjam Puchnerová (AUT) 92
10. Breezy Johnsonová (USA) 82
11. Ariane Rädlerová (AUT) 79
11. Marta Bassinová (ITA) 79
13. Jasmine Fluryová (SUI) 75
14. Corinne Suterová (SUI) 69
15. Alice Robinsonová (NZL) 68
....
31. Ester Ledecká (CZE)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 966
2. Petra Vlhová (SVK) 916
3. Sofia Goggiaová (ITA) 657
4. Sara Hectorová (SWE) 582
5. Federica Brignoneová (ITA) 447
6. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 443
7. Wendy Holdenerová (SUI) 414
8. Ramona Siebenhoferová (AUT) 413
9. Michelle Gisinová (SUI) 385
10. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 351
11. Lena Duerrová (GER) 348
12. Katharina Liensbergerová (AUT) 343
13. Breezy Johnsonová (USA) 322
14. Tessa Worleyová (FRA) 312
15. Elena Curtoniová (ITA) 308
....
42. Martina Dubovská (CZE) 108
53. Ester Ledecká (CZE) 83
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:10.84
2. Corinne Suterová (SUI) +0.04
3. Ariane Rädlerová (AUT) +0.17
4. Marta Bassinová (ITA) +0.43
5. Tessa Worleyová (FRA) +0.51
5. Laura Gaucheová (FRA) +0.51
7. Alice Robinsonová (NZL) +0.53
8. Elena Curtoniová (ITA) +0.59
9. Ester Ledecká (CZE) +0.60
10. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0.64
11. Ramona Siebenhoferová (AUT) +0.71
11. Jasmine Fluryová (SUI) +0.71
13. Tamara Tipplerová (AUT) +0.74
14. Mirjam Puchnerová (AUT) +0.76
15. Romane Miradoliová (FRA) +0.80
16. Kira Weidleová (GER) +0.82
17. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0.88
18. Petra Vlhová (SVK) +0.90
19. Sofia Goggiaová (ITA) +0.92
20. Christine Scheyerová (AUT) +1.04
21. Nadine Festová (AUT) +1.24
22. Sabrina Maierová (AUT) +1.50
23. Keely Cashmanová (USA) +1.66
24. Wendy Holdenerová (SUI) +1.67
25. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +1.70
26. Joana Hählenová (SUI) +1.74
26. Corinne Suterová (SUI) +1.74
28. Francesca Marsagliaová (ITA) +1.76
29. Noemie Kollyová (SUI) +1.79
30. Stephanie Venierová (AUT) +1.81
Startovní listina:
1. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
2. Ariane Rädlerová (AUT)
3. Tamara Tipplerová (AUT)
4. Petra Vlhová (SVK)
5. Sofia Goggiaová (ITA)
6. Ali Nullmeyerová (CAN)
7. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
8. Mirjam Puchnerová (AUT)
9. Federica Brignoneová (ITA)
10. Ramona Siebenhoferová (AUT)
11. Corinne Suterová (SUI)
12. Tessa Worleyová (FRA)
13. Elena Curtoniová (ITA)
14. Joana Hählenová (SUI)
15. Marta Bassinová (ITA)
16. Wendy Holdenerová (SUI)
17. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
18. Francesca Marsagliaová (ITA)
19. Ester Ledecká (CZE)
20. Romane Miradoliová (FRA)
21. Tiffany Gauthierová (FRA)
22. Christine Scheyerová (AUT)
23. Kira Weidleová (GER)
24. Roberta Melesiová (ITA)
25. Maruša Ferková Saïoniová (SLO)
26. Noemie Kollyová (SUI)
27. Nicole Delagová (ITA)
28. Laura Gaucheová (FRA)
29. Jasmine Fluryová (SUI)
30. Stephanie Venierová (AUT)
31. Alice Robinsonová (NZL)
32. Jasmina Suterová (SUI)
33. Nadine Festová (AUT)
34. Keely Cashmanová (USA)
35. Elisabeth Reisingerová (AUT)
36. Julija Pleškovová (RUS)
37. Lisa Hörnbladová (SWE)
38. Stephanie Jenalová (SUI)
39. Patricia Manganová (USA)
40. Sabrina Maierová (AUT)
41. Estelle Alphandová (SWE)
42. Karoline Pichlerová (ITA)
43. Maureen Lebelová (USA)
44. Ilka Štuhecová (SLO)
45. Camille Ceruttiová (FRA)
46. Nadia Delagová (ITA)
47. Candace Crawfordová (CAN)
48. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
49. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
50. Nevena Ignjatovićová (SRB)
51. Alix Wilkinsonová (USA)
52. Ania Monica Caillová (ROU)
53. Jacqueline Wilesová (USA)
54. Greta Smallová (AUS)
Pořadí SP v SuperG (4/7):
1. Sofia Goggiaová (ITA) 320
2. Federica Brignoneová (ITA) 227
3. Elena Curtoniová (ITA) 216
4. Mikaela Shiffrinová (USA) 205
5. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 180
6. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 158
7. Tamara Tipplerová (AUT) 99
7. Ramona Siebenhoferová (AUT) 99
9. Mirjam Puchnerová (AUT) 92
10. Breezy Johnsonová (USA) 82
11. Ariane Rädlerová (AUT) 79
11. Marta Bassinová (ITA) 79
13. Jasmine Fluryová (SUI) 75
14. Corinne Suterová (SUI) 69
15. Alice Robinsonová (NZL) 68
....
31. Ester Ledecká (CZE)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 966
2. Petra Vlhová (SVK) 916
3. Sofia Goggiaová (ITA) 657
4. Sara Hectorová (SWE) 582
5. Federica Brignoneová (ITA) 447
6. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 443
7. Wendy Holdenerová (SUI) 414
8. Ramona Siebenhoferová (AUT) 413
9. Michelle Gisinová (SUI) 385
10. Ragnhild Mowinckelová (NOR) 351
11. Lena Duerrová (GER) 348
12. Katharina Liensbergerová (AUT) 343
13. Breezy Johnsonová (USA) 322
14. Tessa Worleyová (FRA) 312
15. Elena Curtoniová (ITA) 308
....
42. Martina Dubovská (CZE) 108
53. Ester Ledecká (CZE) 83
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:10.84
2. Corinne Suterová (SUI) +0.04
3. Ariane Rädlerová (AUT) +0.17
4. Marta Bassinová (ITA) +0.43
5. Tessa Worleyová (FRA) +0.51
5. Laura Gaucheová (FRA) +0.51
7. Alice Robinsonová (NZL) +0.53
8. Elena Curtoniová (ITA) +0.59
9. Ester Ledecká (CZE) +0.60
10. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +0.64
11. Ramona Siebenhoferová (AUT) +0.71
11. Jasmine Fluryová (SUI) +0.71
13. Tamara Tipplerová (AUT) +0.74
14. Mirjam Puchnerová (AUT) +0.76
15. Romane Miradoliová (FRA) +0.80
16. Kira Weidleová (GER) +0.82
17. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0.88
18. Petra Vlhová (SVK) +0.90
19. Sofia Goggiaová (ITA) +0.92
20. Christine Scheyerová (AUT) +1.04
21. Nadine Festová (AUT) +1.24
22. Sabrina Maierová (AUT) +1.50
23. Keely Cashmanová (USA) +1.66
24. Wendy Holdenerová (SUI) +1.67
25. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +1.70
26. Joana Hählenová (SUI) +1.74
26. Corinne Suterová (SUI) +1.74
28. Francesca Marsagliaová (ITA) +1.76
29. Noemie Kollyová (SUI) +1.79
30. Stephanie Venierová (AUT) +1.81