Třinec – Olomouc | 3:1 (kon.) | | | K. Vary – Plzeň | 5:4 (kon.) | | | Kladno – Motor ČB | 5:3 (kon.) |
Buffalo – Dallas | 4:5 (kon.) | | | Philadelphia – Columbus | 1:2 (kon.) | | | Pittsburgh – Ottawa | 6:4 (kon.) |
Boston – Washington | 4:3 (kon.) | | | Nashville – Winnipeg | 5:2 (kon.) | | | Edmonton – Florida | 0:6 (kon.) |
Los Angeles – Colorado | 1:4 (kon.) | | | Vegas – Montreal | 4:3 (po pr.) | | | Seattle – San Jose | 3:2 (kon.) |
Novosibirsk – Vladivostok | 0:0 (odl.) | | | Nižněkamsk – Chabarovsk | 0:0 (odl.) | | | Minsk – Soči | 0:0 (odl.) |
Jokerit – Viťaz | 0:0 (odl.) |
Val. Meziříčí – Žďár n/S | 6:0 (kon.) |
K. Vary – Pardubice | 1:5 (kon.) | | | Liberec – HC Litvínov | 2:4 (kon.) | | | Havířov – Kometa Brno | 5:6 (po pr.) |
Motor ČB – Jihlava | 3:5 (kon.) | | | Vítkovice – Sparta | 2:4 (kon.) | | | Třinec – Zlín | 9:0 (kon.) |
Spišská N. Ves – Košice | 5:1 (kon.) | | | Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš | 3:1 (kon.) | | | Zvolen – Trenčín | 0:0 (odl.) |
Nitra – Trenčín | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Prešov | 4:3 (kon.) |
Skalica – Humenné | 0:0 (odl.) | | | Trnava – Vlci Žilina | 4:5 (kon.) | | | Dubnica – Pov. Bystrica | 2:6 (kon.) |
Liberecký kraj – Praha | 5:2 (kon.) | | | Jihočeský kraj – Karlovarský kraj | 3:6 (kon.) | | | Královéhradecký kraj – Ústecký kraj | 5:4 (kon.) |
Zlínský kraj – Středočeský kraj | 2:8 (kon.) | | | Olomoucký kraj – Pardubický kraj | 1:3 (kon.) | | | Moravskoslezský kraj – Plzeňský kraj | 1:1 (kon.) |
Praha – Kraj Vysočina | 2:2 (kon.) | | | Karlovarský kraj – Jihomoravský kraj | 4:5 (kon.) | | | Liberecký kraj – Královéhradecký kraj | 6:2 (kon.) |
Jihočeský kraj – Zlínský kraj | 9:4 (kon.) | | | Ústecký kraj – Olomoucký kraj | 4:6 (kon.) | | | Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj | 2:2 (kon.) |
Pardubický kraj – Kraj Vysočina | 2:2 (kon.) | | | Plzeňský kraj – Jihomoravský kraj | 4:1 (kon.) |
Přerov – Warriors Brno | 6:2 (kon.) | | | Kobra – Kralupy n. Vltavou | 3:2 (kon.) | | | Písek – Havlíčkův Brod | 6:2 (kon.) |
konec
Olomoucký kraj
1:3
(0:1, 1:1, 0:1)
Pardubický kraj
Vít Trubička
Branky a nahrávky:
18. Koudela (Březina, Pohanka) – 2. Kopecký (Vlček), 30. Korec, 37. Korec (Rolinek, Korec)
Rozhodčí: Květoň – Beneš, Povová
Diváci:
Neproměněná penalta:
Olomoucký kraj:
Šejba (Žbánek) – Voráč, Zimovčák (C), Pohanka, Nemrava, Mozr, Přidal, Březina – Pazourek, Navrátil, Hejcman, Fehér, Věchet (A), Kurial, Dobřecký, Zelinka, Hebar, Koudela.
Náhradníci:
Trenér: Kamil Přecechtěl
Pardubický kraj: Ševců (Etflaiš) – Labašta, Řehořek, Křečan (C), Novosad, Úlehla, Vlček – Rolinek, Vítek, Novák, Tvrdík, Vaško, Drahoš, Korec, Lempach, Kopecký, Jansa, Mikeska.
Náhradníci:
Trenér: Milan Kusý
Náhradníci:
Trenér: Kamil Přecechtěl
Pardubický kraj: Ševců (Etflaiš) – Labašta, Řehořek, Křečan (C), Novosad, Úlehla, Vlček – Rolinek, Vítek, Novák, Tvrdík, Vaško, Drahoš, Korec, Lempach, Kopecký, Jansa, Mikeska.
Náhradníci:
Trenér: Milan Kusý
Rozhodčí: Květoň – Beneš, Povová
Diváci:
Stanislav Žbánek (HC Olomouc)
Robin Šejba (HC ZUBR Přerov)
Martin Voráč (HC Olomouc)
Filip Zimovčák (HC Olomouc)
Adam Pohanka (HC ZUBR Přerov)
Jan Nemrava (HC Olomouc)
Marek Mozr (HC ZUBR Přerov)
Roman Přidal (HC Olomouc)
Kristián Březina (HK Mladí Draci Šumperk)
Jakub Pazourek (HK Mladí Draci Šumperk)
David Hejcman (HC Olomouc)
Adam Fehér (HC Olomouc)
Petr Věchet (HC ZUBR Přerov)
Petr Kurial (HC ZUBR Přerov)
Adam Dobřecký (HC ZUBR Přerov)
Kryštof Zelinka (HC ZUBR Přerov)
Andrej Hebar (HC Olomouc)
Filip Koudela (HC ZUBR Přerov)
Olomoucký kraj vs. Praha 3:8
Vysočina vs. Olomoucký kraj 2:3
Filip Křečan (HC Dynamo Pardubice)
Erik Úlehla (HC Dynamo Pardubice)
Matěj Novák (HC Dynamo Pardubice)
Matěj Drahoš (HC Dynamo Pardubice)
Tomáš Novosad (HC Dynamo Pardubice)
Václav Tvrdík (HC Dynamo Pardubice)
Lukáš Korec (HC Dynamo Pardubice)
Ondřej Vaško (HC Dynamo Pardubice)
Tomáš Rolinek (HC Dynamo Pardubice)
Martin Mikeska (HC Dynamo Pardubice)
Samuel Kopecký (HC Dynamo Pardubice)
Milan Vítek (HC Dynamo Pardubice)
Jindřich Vlček (HC Dynamo Pardubice)
Michal Jansa (HC Dynamo Pardubice)
Michal Etflaiš (HC Dynamo Pardubice)
Kristián Ševců (HC Dynamo Pardubice)
Jan Labašta (HC Dynamo Pardubice)
Štěpán Lempach (HC Dynamo Pardubice)
Jiří Řehořek (HC Dynamo Pardubice)
Liberecký vs. Pardubický kraj 6:2
Pardubický vs. Královehradecký kraj 5:3
Olomoucký kraj: Žbánek (Šejba) – Voráč, Zimovčák (C), Pohanka, Nemrava, Mozr, Přidal, Březina – Pazourek, Navrátil, Hejcman, Fehér, Věchet (A), Kurial, Dobřecký, Zelinka, Hebar, Koudela.
Trenér: Kamil Přecechtěl
Pardubický kraj: Ševců (Etflaiš) – Labašta, Řehořek, Křečan (C), Novosad, Úlehla, Vlček – Rolinek, Vítek, Novák, Tvrdík, Vaško, Drahoš, Korec, Lempach, Kopecký, Jansa, Mikeska.
Trenér: Milan Kusý
Rozhodčí: Květoň – Beneš, Povová.
Pardubičtí jdou do vedení! Střelu Jindřicha Vlčka sice dokázal Šejba ještě ohlídat, nicméně vyrazil kotouč přímo na SAMUELA KOPECKÉHO, který uklidil puk do branky olomouckého výběru. Asistence: Jindřich Vlček.
Napodruhé už byli Olomoučtí ve svém střeleckém snažení úspěšnější a Březinovu ránu od modré nasměroval po ledě přímo k levé tyči branky Kristiana Ševců FILIP KOUDELA. Asistence : Kristian Březina a Adam Pohanka.
A také úplně v té první vteřině jdou opět do vedení! Individuální akci spolehlivě zakončil k pravé tyči LUKÁŠ KOREC. Bez asistence.
Povedená přihrávka zpoza branky přistála na holi ŠTĚPÁNA LEMPACHA, který neváhal ani nejmenší okamžik a z první umístil kotouč za záda olomouckého gólmana. Asistence: Tomáš Rolinek a Lukáš Korec.