Ottawa – Buffalo 5:0 (kon.) | Pittsburgh – Arizona 6:3 (kon.) | Carolina – Vegas 4:3 (po pr.)
New Jersey – Dallas 1:5 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 4:3 (kon.) | Winnipeg – Florida 3:5 (kon.)
Vancouver – Edmonton 2:3 (po pr.) | Seattle – Nashville 2:4 (kon.)

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Tři hvězdy utkání

1. Juuse Saros (NAS) – 2 OG, 32 zákroků, 94,1 úspěšnost
    2. Marcus Johansson (SEA) – 0+2
    3. Jared McCan (SEA) – 1+0 (06:38:25)

59:52
    Nashville vyhazuje znovu na icing. Nyní už ale má jistotu vyhraného zápasu. Za osm sekund už Seattle dva góly opravdu nestihne, přestože ještě hraje s odkrytou klecí.

59:04
    Vyhození Nashvillu vůbec nemířilo na branku, ovšem jasně na icing. Hráči se ale potřebovali zklidnit a chvíli si odpočinout.

58:43
    Seattle kombinuje v útočném pásmu, ovšem chybí tomu nějaká střela.

58:08
    Nashville vyvezl kotouč do středního pásma, ovšem nedokázal ho vyhodit do odkryté branky. Alespoň ale Seattlu odepřel útočné pásmo. Píská se ofsajd.

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají už jen dvě minutky.

57:34
    McCan byl jediným hráčem Seattlu ve středním pásmu. A díky němu vyhozený kotouč nezamířil do odkryté branky.

57:20
    Seattle hraje už bez brankáře v šesti bruslařích. A je usazen v útočném pásmu. Nyní už mu docela dochází čas.
    55:51 Matt DUCHENE - 2:4

55:51
    Nashville právě vstřelil branku!
    Hosté chvíli před koncem navyšují náskok na dvě branky! Střela jednoho z hráčů šla těsně vedle branky, ovšem kotouč se odrazil zase zpátky před branku, kde stál MATT DUCHENE, který ho procedil skrze mezírku mezi brankářem a tyčkou. Asistence: Mikael Granlund.

55:03
    Wennberg se dostal v oslabení dokonce do šance dva na jednoho se spoluhráčem, tomu předal puk, ovšem saros se natlačil rychle k tyči a nebezpečnou akci vychytal.

54:37
    Seattle vyhodil kotouč a ubral čtvrtinu přesilovkového času Nashvillu.

54:06
    Vyloučení v týmu Seattle Kraken (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě).

54:06
    Giordiano našel skvělým bekhendovým pasem Donskoie, který ovšem pálil pouze do rukavice brankáře Nashvillu.

53:08
    Nashville hraje v posledních minutách dost pasivně, jen vyváží kotouče a následně se stahuje do obrany. To by se mu ale nemuselo vyplatit.

52:03
    Blackwell se parádní stahovačkou zbavil jednoho ze dvou obránců. Ten druhý mu ale tvrdým bodyčekem vystavil stopku a možná taky nějakou stopku na pár minut, protože se hráč Seattlu zvedal pomalu a byl otřesen.

51:37
    Donskoi pálil z první z mezikruží. Touš ale zasáhl brusle jiného hráče a odrazil se do rohu kluziště.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 9. McCann (Giordano, Marcus Johansson), 33. A. Larsson (Gourde, Marcus Johansson) – 20. Kunin (Benning, Josi), 36. F. Forsberg, 37. Ekholm (Jeannot, Sissons), 56. Duchene (Mikael Granlund)

Seattle Kraken: Grubauer (Daccord) – A. Larsson, Giordano, Borgen, Vince Dunn, Lauzon, H. Fleury – Jordan Eberle, McCann, Marcus Johansson – Appleton, Gourde, Järnkrok – Donskoi, Wennberg, Donato – Blackwell, Sheahan, Kuhlman.
    Trenér: D. Hakstol

Nashville Predators: Saros (Rittich) – Benning, Josi, A. Carrier, Ekholm, Tennyson, Borowiecki – Duchene, Mikael Granlund, F. Forsberg – Kunin, Johansen, Cousins – Jeannot, Sissons, Trenin – Tomasino, McCarron, Cole Smith.
    Trenér: J. Hynes

Rozhodčí: C. Lee, G. Skiliter