Olympijští sportovci z Ruska – Kanada | 1:6 (kon.) | | | Dánsko – Česko | 3:2 (kon.) | | | Švýcarsko – Finsko | 3:2 (kon.) |
Čína – Švédsko | 1:2 (kon.) |
Vrchlabí – Jihlava | 2:3 (po pr.) |
Znojmo – Fehérvár | 5:2 (kon.) |
Kopřivnice – Nový Jičín | 2:1 (kon.) | | | Jablonec n/N – Dvůr Králové n. L. | 5:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Chomutov | 6:1 (kon.) |
Martin – Levice | 5:2 (kon.) |
HC UP Olomouc – Engineers Prague | 2:3 (po pr.) | | | BO Ostrava – North wings Ústí | 2:6 (kon.) |
konec
Čína
1:2
(1:0, 0:2, 0:0)
Švédsko
44:48
|
Vyloučení v týmu Švédsko (Maja Nylénová-Perssonová – 2 min., držení).
|
|
44:03
|
Vyloučení v týmu Čína (Camryn Wongová – 2 min., podrážení).
|
|
24:02
|
Vyloučení v týmu Švédsko (Michelle Löwenhielmová – 2 min., podrážení).
|
|
17:01
|
Vyloučení v týmu Švédsko (Paula Bergströmová – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
6. Betinolová (T. Lumová) – 26. Wikner-Zienkiewiczová (TS), 27. Bouvengová (Nylénová-Perssonová, Waxinová)
Rozhodčí: Nurmiová (FIN), Wiegandová (SUI) – Heikkinenová (FIN), Kainbergerová (AUT)
Diváci:
Neproměněná penalta:
Čína:
Newellová (Chanová) – J. Wongová (A), C. Wongová, Liou, Jü (C), Čao, Fairmanová, Li – L. Lumová (A), Millerová, Llanesová – Fang, Kolstadová, Woová – Segediová, T. Lumová, Betinolová – Che, Ču, Kuan.
Náhradníci:
Trenér: Brian Idalski
Švédsko: Söderbergová (Bomanová) – Bergströmová, Nylénová-Perssonová (A), Waxinová, Kjellbinová (A), Adolfssonová, Fällmanová, Anderssonová, Berglundová – Bouvengová, Löwenhielmová (C), Ljungblomová – Murénová, Johanssonová, O. Carlssonová – Lundinová, Nordinová, Wikner-Zienkiewiczová – Johanssonová, Hjalmarssonová, Petersonová.
Náhradníci:
Trenér: Ulf Lundberg
Náhradníci:
Trenér: Brian Idalski
Švédsko: Söderbergová (Bomanová) – Bergströmová, Nylénová-Perssonová (A), Waxinová, Kjellbinová (A), Adolfssonová, Fällmanová, Anderssonová, Berglundová – Bouvengová, Löwenhielmová (C), Ljungblomová – Murénová, Johanssonová, O. Carlssonová – Lundinová, Nordinová, Wikner-Zienkiewiczová – Johanssonová, Hjalmarssonová, Petersonová.
Náhradníci:
Trenér: Ulf Lundberg
Rozhodčí: Nurmiová (FIN), Wiegandová (SUI) – Heikkinenová (FIN), Kainbergerová (AUT)
Diváci:
Daniel Fekets
@DFekets