Ottawa – Montreal 1:2 (kon.) | Detroit – Toronto 7:10 (kon.) | Nashville – Tampa 2:3 (kon.)
Vegas – Colorado 2:3 (kon.) | San Jose – Boston 1:3 (kon.) | Calgary – Minnesota 7:3 (kon.)
Los Angeles – NY Islanders 5:2 (kon.) | Carolina – Edmonton 2:1 (kon.) | Dallas – Buffalo 4:2 (kon.)
Chicago – St. Louis 0:4 (kon.) | Arizona – Winnipeg 3:5 (kon.)

Nashville právě vstřelil branku!
    Domácí se ale ještě nevzdávají a necelých osm minut před koncem se přibližují na rozdíl jediného gólu. FILIP FORSBERG využil parádní přihrávky od levé tyčky od Granlunda, kdy si sjížděl do mezikruží a už pro něj nebylo problémem zakončit.. Asistence: Mikael Granlund a Ryan Johansen.

52:22
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Victor Hedman – 2 min., hákování).
    51:31 Steven STAMKOS - 1:3

51:31
    Tampa právě vstřelila branku!
    Domácí znovu zvyšují a rozdíl mezi týmy už je tříbrankový. STEVEN STAMKOS se dostal k odraženému puku po Cirelliho střele, a zasunul o jednoduše do domácí svatyně.. Asistence: Anthony Cirelli a Alex Killorn.

46:57
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Pierre-Édouard Bellemare – 2 min., nedovolené bránění).

38:35
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Philippe Myers – 2 min., podrážení).

27:05
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ryan McDonagh – 2 min., hrubost).
    26:18 Nikita KUČEROV - 1:2

26:18
    Bolts otáčí zápas! Kotouč v parádní kombinaci v přesilovce Tampy doputoval až k NIKITA KUČEROVOVI, který si chvíli počkal a následně vyslal parádní střelu, velice přesnou střelu, k tyči. Asistence: Victor Hedman a Steven Stamkos.

25:15
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Tanner Jeannot – 2 min., vysoká hůl).

25:06
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Johansen – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Pierre-Édouard Bellemare – 5 min., bitka).
    20:58 Brayden POINT - 1:1

20:58
    Je srovnáno! V úvodní minutě druhé třetiny dokázal dostat kotouč do sítě BRAYDEN POINT, který pálil po bekhendové přihrávce Kučerova z mezikruží. Asistence: Nikita Kučerov.

19:50
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Matt Benning – 2 min., nedovolené bránění).
    09:55 Maroon a McCarron shodili rukavice

09:55
    Pat Maroon shodil rukavice! A s ním McCarron. Oba si dali několik ran, mírně navrch měl hráč Nashvillu, ovšem byla to jen taková "sranda" bitka.
    08:20 Tanner JEANNOT - 1:0

08:20
    Domácí se ujímají vedení v přesilové hře! Tomasino vyslal střelu, kterou Vasilevskij dokázal v pohodě vyrazit. Ovšem k brance si nečekaně sjel TANNER JEANNOT, který kotouč rychle přeposlal do odkryté klece. Asistence: Philip Tomasino a Colton Sissons.

06:34
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Mathieu Joseph – 2 min., vysoká hůl).

04:38
    Cirelli spadl před brankou a kotouč neúmyslně přenechal soupeři. Ten přímo z předbrankového prostoru pálil, ale Vasilevskij ho excelentně přečetl a vychytal.

01:19
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Johansen – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku).

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 9. Jeannot (Tomasino, Sissons), 53. F. Forsberg (Mikael Granlund, Johansen) – 21. B. Point (Kučerov), 27. Kučerov (Hedman, Stamkos), 52. Stamkos (Cirelli, Killorn)

Nashville Predators: Saros (Rittich) – Fabbro, Josi (C), Benning, Ekholm (A), P. Myers, A. Carrier – Duchene, Mikael Granlund (A), F. Forsberg – Tomasino, Johansen, Kunin – Jeannot, Sissons, Trenin – Luff, McCarron, Tolvanen.
    Trenér: J. Hynes

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (B. Elliott) – Rutta, Hedman (A), Černák, McDonagh (A), C. Foote, Sergačjov – Kučerov, B. Point, Palát – Stamkos (C), Cirelli, Killorn – Perry, Bellemare, Maroon – M. Joseph, Colton, T. Raddysh.
    Trenér: J. Cooper

Rozhodčí: F. L'Ecuyer, D. O'Rourke