Ostrava B – Kroměříž 0:1 (kon.) | Slovácko B – Frýdek-Místek 5:1 (kon.) | Znojmo – Uničov 0:3 (kon.)
1. SC Znojmo FK
0:3 (0:1)
SK Uničov
Neděle 20.03.2022, 10:15 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 20. kolo

Děkuji za pozornost a příště u fotbalu! (12:07:38)

Zápas je u konce. Znojmo nedokázalo v prvním poločase proměnit penaltu a pak už dávali branky jen hosté. Dvě branky z penalty vstřelil Aleš Krč, jednu branku ze hry Diblík. Znojmo tak druhý zápas po sobě prohrává 3:0 a nepřipíše si ani bod. Naopak Uničov si připisuje tři body.

90+4

90+4
    Hnaníčkův centr do vápna šel na spoluhráče do ofsajdu.

90+3
    Znojmo se bude ještě snažit o korekci výsledku, ale zápas už se spíš dohrává.

Dnešní zápas sleduje 210 diváků.

90
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Krč, přichází Štaffa.
    Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Šidlík.
    90. KRČ - 0:3

90
    Uničov právě vstřelil branku!
    ALEŠ KRČ přidává svou druhou branku z penalty! Poprvé penaltu neproměnil, ale jelikož Tomáš Prokeš vběhl do pokutového území dřív, než mohl, tak se penalta opakovala. Pak už se uničovský útočník prosadil.

89
    Žlutou kartu dostává Prokeš (1. SC Znojmo FK).

89
    Další penalta pro Uničov! Jasný faul Tkadlece!

87
    Prokeš měl šanci jít téměř sám na brankáře, ale podklouzl a upadl.

86
    Tkadlec fauloval protihráče, když mu přišlápl kopačku, kterou mu vyzul. Naštvaný se vrací na vlastní polovinu.

84
    Komenda se Svobodou měli hodně času ve vápně Znojma, ale branku nevsítili. Získali alespoň roh, který se hostům také hodí.

83
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Okleštěk, přichází Prokeš.

82
    Kartišovs nabídl míč pro Oklešťka, jenže přihrávka šla moc dopředu a tam se znojemský kapitán nemohl dostat.

81
    Znojmu se krátí čas. Do konce hry zbývá zhruba 10 minut a šancí na vstřelení branky už moc nepřibývá. Uničov naopak nikam nespěchá a snaží se míč držet co nejdéle na svých kopačkách.