Monaco – PSG 3:0 (kon.) | Angers – Brest 1:0 (kon.) | Lorient – Štrasburk 0:0 (kon.)
Rennes – Méty 6:1 (kon.) | Bordeaux – Montpellier 0:2 (kon.) | Remeš – Lyon 0:0 (kon.)
Marseille – Nice 2:1 (kon.)
Angers SCO
1:0 (1:0)
Stade Brestois 29
Neděle 20.03.2022, 15:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

Angers SCO vyhrává tento zápas na své půdě 1:0, Sufján Búfál proměnil v prvním poločase pokutový kop. Zasloužená výhra domácích. Brest se nedokázal prosadit a měl jen jednu střelu na branku. (16:55:02)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 3:9. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:9.

90+6

90+5
    Uvidíme ještě jeden rohový kop, ale obrana Angers si v pohodě poradila.

90+4
    Brest měl k dispozici dva rohové kopy během krátké chvíle, ale ani jednu z příležitostí nedokázal proměnit.

90+3
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji dostat na útočnou část hrací plochy.

90+2
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Sufján Búfál, přichází Marin Jakoliš.

90+1
    Brest rozehrával rohový kop, ale do výraznější šance se před dobrou defenzivní hru soupeře nedostal.

90+1
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Abdoulaye Bamba.

90+1
    Celkem pět minut uvidíme navíc.

89
    V poklidném tempu se zápas dohrává, uvidíme, kolik minut bude sudí nastavovat nad rámec.

88
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Mathias Pereira Lage, přichází Waniss Taïbi.

86
    Velkou šanci měl nyní domácí celek. Sufján Búfál se dostal k míči a zakončoval. Jeho rána jen o malý kousek minula branku. Domácí hráč málem využil vyběhnutí brankáře soupeře.

84
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Jere Uronen, přichází Julien Faussurier.

83
    Mnoho fotbalové krásy tento zápas nenabízí, sledujeme klidnější pasáž hry. Franck Honorat a Jean-Kévin Duverne kombinovali na útočné polovině, ale obrana si poradila.

82
    Brest rozehrával rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.

82
    Je to tak, Franck Honorat pokračuje v zápase, zdá se, že jeho zdravotní komplikace nejsou tak velké, aby nemohl hrát.

80
    Deset minut zbývá do konce zápasu, Angers vedou na své půdě těsně o jednu branku.