Třinec – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 3:2 (kon.) | Liberec – HC Plzeň 5:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
HC Slavia Praha
Čtvrtek 14.04.2022, 16:00 • RT TORAX ARENA • Mistrovství ČR - 9. třída

Už v 19:00 začíná další zápas, ve kterém se utká Liberec proti Plzni, buďte u toho s námi! (18:14:01)

Je rozhodnuto! První body do tabulky si připisují hokejisté Mladé Boleslavi. Po dvou třetinách vedla Mladá Boleslav 2:0, nicméně Slavii se pak během deseti minut podařilo vyrovnat, když využila dvě přesilové hry. Mladé Boleslavi ale znovu skórovala v 56. minutě, když puk za brankovou čáru dorazil Marek Polanský, na to už Slavia odpověď nenašla.

59:59
    Ještě jeden icing přerušuje hru, teď už se ale nic nestane.

59:49
    Další icing Mladé Boleslavi.

59:43
    František Kovář natáhl svůj beton proti střele Kucharčíka.

58:35
    David Kovář od modré čáry trefil pouze betony hostující gólmanky.

58:29
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Matějovský – 2 min., krosček).

58:26
    Matějovský se prokličkoval k bráně, kde trefil rameno brankáře, ten pak přerušil hru.

58:11
    Mladá Boleslav vyslala puk k hostující brance.

57:44
    Slavia je v pásmu, ale zatím se ji nedaří vymyslet, jak se dostat blíž k bráně.

57:03
    Ve vlastním oslabení se do úniku dostal Kristek, ale na Novákovou nevyzrál.

56:29
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (D. Kovář – 2 min., podrážení).

55:24
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Mladá Boleslav si své vedení bere zpět! MAREK POLANSKÝ dostal skvělou přihrávku k modré čáře, jeho první pokus sice Nováková vyrazila, jenže hráče Mladé Boleslavi s číslem 3 se k puku dostal znovu a puk pohotově posunul za brankovou čáru, sedící brankářka už nedokázala zasáhnout. Bez asistence.

54:38
    Hned po vhazování to zkoušel Matějovský, ale trefil pouze vyrážečku.

Klára Bártková

Branky a nahrávky: 9. Kristek (Macháček), 25. Kurka, 56. Polanský – 43. Labuzík (Kucharčík), 51. Labuzík (Grebeníček)

BK Mladá Boleslav: F. Kovář (Balák) – Tetiva (A), Šilhavý, Barták, Macháček, Hora, D. Kovář (A) – Holoubek, Horníček, Růžička, Poustecký, Hájek, Polanský, Trefil, Kurka, Kristek (C), Novák, Hanyš
    Trenér: Lukáš Zörkler

HC Slavia Praha: Nováková (F. Poletín) – Marek, Lorenz (A), Macek, Derka, Labuzík, Rachůnek, Pšenička – Matějovský, Tittl, Kucharčík, Tichý, T. Poletín (C), Huk, Krčál, Šámal, Grebeníček
    Trenér: Tomáš Kucharčík

Rozhodčí: Hranoš – Kořistka, Janoško