Vltavín – Hostouň 1:1 (kon.) | Písek – Vyšehrad 0:0 (zruš.) | Rakovník – Králův Dvůr 0:3 (kon.)
Příbram B – Sokolov 1:2 (kon.)
FK Příbram B
1:2 (0:1)
FK Baník Sokolov
Sobota 21.05.2022, 17:00Česká fotbalová liga (A) • 26. kolo

Je konec! Rezerva Příbrami nakonec padla se Sokolovem 1:2. Sokolov vlétl do dnešního souboje aktivně a už po čtyřech minutách se ujal vedení. Domácí celek naopak dominoval na ploše po změně stran a po hodině hry se dočkal vytouženého vyrovnání. V samotném závěru ale rozhodl o triumfu hostů Roman Popovič. (19:00:22)

90+3

90+2
    Žlutá karta pro tým FK Baník Sokolov (Fišer).
    90. POPOVIČ - 1:2

90
    Sokolov právě vstřelil branku! Sokolov se v závěru dostává do vedení! Po centru z pravé strany propadl míč na značku pokutového kopu a osamocený ROMAN POPOVIČ, který míč napálil do sítě!

90
    Ani jeden z týmů už se v závěru utkání nikam nežene. Na trávníku dominují obrany, nikdo z hráčů nechce udělat fatální chybu.

89
    Jeden z domácích hráčů slalomem na polovině hřiště obešel hned dva soupeře, ale nakonec si předkopl míč daleko před sebe.

88
    Centr z levé strany směřoval na dobře postaveného Rajtmajera, ale tomu k zakončení scházel snad krok.

87
    Sokolov se po delší době usadil na polovině soupeře, ale defenziva domácího celku rychle získala balón.

86
    Nákop za obranu Příbrami skončil v rukavicích domácího gólmana. Ten rozehrávkou žene spoluhráče nahoru.

85
    Jeden z domácích hráčů byl faulován v blízkosti velkého vápna a získal pro Příbram přímý kop z dobré pozice.

83
    Rajtmajer si potáhl míč na levou stranu a zakončil. Jeho dělovku zpoza vápna ale zablokoval dobře postavený obránce.

81
    Do konce utkání zbývá posledních deset minut a ani jeden z týmů se prakticky nedostává do šancí.

79
    Domácí si pomohli kombinací na vlastní polovině, ale napadající soupeř donutil rozehrávku Příbrami k chybě.

77
    Příbram zahrávala rohový kop. Prudký centr směřoval k přední tyči, ale tam dominovali zadáci.

75
    Sokolov se usadil kolem velkého vápna soupeře a takovou házenkářskou kombinací se tlačí do zakončení.

73
    Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za levý kotník.

71
    Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a zatím nadále platí nerozhodný stav.