Kodaň – Manchester City 0:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Juventus 2:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Salzburg 1:1 (kon.)
AC Milán – Chelsea 0:2 (kon.) | Šachtar – Real Madrid 1:1 (kon.) | Celtic – RB Lipsko 0:2 (kon.)
Dortmund – Sevilla 1:1 (kon.) | PSG – Benfica 1:1 (kon.)
AC Milán
0:2 (0:2)
Chelsea FC
Úterý 11.10.2022, 21:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Liga mistrů • Skupina E

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (23:00:03)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:18.

Je konec. Chelsea opět zvítězila nad AC Milánem, tentokrát poměrem 2:0.
    Vše podstatné se odehrálo v první půli. Už v 17. minutě si Mount sběhl za obranu, ovšem tam byl zfaulován uvnitř pokutového území Tomorim, jenž obdržel červenou kartu. Následnou penaltu si vzal na starost Jorginho a poslal hosty do vedení. Ve 28. minutě se dostal ke hlavičce Giroud, ale jeho zakončení letělo těsně vedle. O šest minut později se po Mountově přihrávce dostal k míči Aubameyang a zakončil k pravé tyči. V 50. minutě se Gallagher dostal ke střele, ale tu poslal jen do boční sítě. V 61. minutě se ještě Dest dostal do zakončení, ovšem minul svatyni hostů. Konec zápasu si londýnský celek pohlídal bez větších komplikací.
    Chelsea porazila AC Milán 2:0.

90+4

90+4
    Ruben Loftus-Cheek se odhodlal vystřelit, ale trefil pouze Havertze, který stál v ofsajdu.

90+3
    Kepa Arrizabalaga byl opět připraven a poradil si s centrem z levého křídla.

90+2
    Nyní se ještě Ante Rebić dostal ke střele, ovšem jeho pokus byl zblokován.

90+1
    Divock Origi se dostal do zakončení, ale Kepa Arrizabalaga si v nastaveném čase připisuje úspěšný zákrok.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Fodé Ballo-Touré obdržel další kartu žluté barvy a Milán je ke konci utkání frustrován.

89
    Střídání v týmu Chelsea FC:
    ze hřiště odchází Ben Chilwell, přichází Marc Cucurella.

89
    Sandro Tonali sejmul Chilwella a uviděl kartu žluté barvy.

88
    Conor Gallagher se otáčel v pokutovém území, ale nedokázal zakončit.

87
    Kepa Arrizabalaga se znovu zapojil do kombinace svého mužstva a Chelsea už si s velkou pravděpodobností tento zápas pohlídá a opět získá tři body.

86
    Posléze právě Conor Gallagher uviděl žlutou kartu za řeči vůči rozhodčímu.

85
    Opět útočný faul hostů, kterého se tentokrát dopustil Conor Gallagher.

83
    Ben Chilwell si nyní přidržel soupeře a Milán byl u míče na své polovině, ovšem tam daroval soupeři autové vhazování.

82
    Centr Milána z pravé strany skončil pouze v rukou Kepy a hosté tak mají opět balón v držení.