Slavia – Havlíčkův Brod 2:1 (po pr.) | HK MD Šumperk – Vsetín 1:2 (0:1 po s.n.) | Písek – Kladno 4:3 (po pr.)

Písek právě vstřelil branku!
    Vyskočil z trestné a vystřelil výhru! ALOIS DUBSKÝ se zmocnil puku a přesně se trefil do šibenice. Bez asistence.

60:05
    Cháb se okamžitě dostal do slibné příležitosti a zkoušel to bekhendem, minul.

59:52
    Sýkora trefil tyčku!

59:43
    Další přesilovka pět na tři pro Kladno! Dvě minuty za podrážení dostává Alois Dubský.

59:11
    Neuvěřitelné! Králové při vlastím oslabení vyrovnávají! Kotouč se za brankovou čáru odrazil od ONDŘEJE SABINIOKA. Asistence: Josef Eichler.

58:55
    Domácí to budou mít už těžké. Za držení je na dvě minuty vyloučen Marek Čančura.

56:47
    Trest pro hráčkou lavici Kladna – příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Iljuk.

52:41
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno se poprvé v utkání dostává do vedení! Hurta našel v prostoru před brankou JANA HALFARA, který úspěšně střílel na vzdálenější tyč. Asistence: Vojtěch Hurta.

39:11
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Dvě minuty si jde za nedovolené bránění odpykat Erik Iljuk.

39:01
    Šipla jde na lavici hříšníků. Dvě minuty za podrážení.

35:09
    Již zmíněný Trojna jde na trestnou lavici za sekání.

31:00
    I hosté využívají početní výhodu! Sýkora nastřelil puk za branku a od mantinelu se touš odrazil příhodně na hůl LUKÁŠE KULICHA, který poslal puk na vzdálenější tyč do horního růžku. Asistence: Lukáš Sýkora.

30:38
    Příležitost pro Kladno. Dubský jde za katr za podrážení.

29:21
    Písek využívá přesilovou hru a bere si vedení zpět! Cháb poslal puk na levou stranu, kde měl napřaženo TOMÁŠ HLAVÁČEK, jehož jedovatá střela skončila za zády brankáře Gabrišky. Asistence: Filip Cháb, Alois Dubský.

27:54
    Kladenský Novák dostává dvouminutový trest za držení protihráče.

24:23
    Trojna se dostal do úniku a chtěl píseckého brankáře vymíchat. To se mu nepovedlo a následná střela šla mimo branku.

22:08
    A máme vyrovnáno! MATĚJ ČARDA vyslal nenápadnou střelu, která přesně zapadla do levého horního růžku. Asistence: David Šeba.

17:21
    Cháb se dostal do drobného samostatného úniku a pokoušel se o bekhendový blafák! Gabriška si ale na střelce počíhal.

12:23
    Hosté budou hrát déle než minutu přesilovku pět na tři! Za podrážení je totiž vyloučen Eichler.

11:25
    Přesilovku si poprvé zahraje i Kladno. Alois Dubský jde na trestnou lavici za vysokou hůl.

06:24
    Domácí jdou do vedení! Na pravé straně si s pukem hrál Řehoř, který našel rozjetého ONDŘEJE SABINIOKA, jenž obešel beka a položil si brankáře Gabrišku. Písecký střelec už následně neměl problém dostat touš za brankovou čáru. Asistence: Denis Řehoř, Šimon Kaiser.

02:44
    Cháb byl zcela sám v prostoru mezi kruhy a obdržel přesnou přihrávku! Skvělým zákrokem se blýskl kladenský brankář, který vychytal píseckého kapitána.

02:03
    Přesilovka pro Písek. Za držení je na dvě minuty vyloučen Lukáš Sýkora.

01:10
    Reiser přebruslil protihráče a dostal se do přečíslení dva na jednoho! Písecký útočník chtěl najít svého spoluhráče, ale kotouč se odrazil od kladenského beka nepříjemně do brankoviště a Gabriška měl plné ruce práce. Naštěstí to pro hostující mančaft dobře dopadlo.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 7. Sabiniok (Řehoř, Kaiser), 30. Hlaváček (Cháb, Dubský), 60. Sabiniok (Eichler), 62. Dubský – 23. Čarda (Šeba), 31. Kulich (Sýkora), 53. Halfar (Hurta)

IHC Králové Písek: Korytar (Tesař) – Šipla, Polák (A), Eichler, Cícha, Čančura, Dohnal, Zralý – Cháb (C), Fencl, Šindelář, Řehoř, Dubský, Kaiser, Strnad, Reiser, Hlaváček, Sabiniok, Sládek, Lechnýř (A)
    Trenér: Lukáš Tramba

Rytíři Kladno: Gabriška (Hykel) – Novák, Šeba, Čarda, Nácovský, Sýkora (C), Šátek, Marcinek, Trojna – Typolt, Kulich, Kupčo, Daníček, Novák, Hurta (A), Halfar, Iljuk
    Trenér: Petr Procházka

Rozhodčí: Turhobr – Kaiser, Tvrdík