Getafe – Mallorca 2:0 (kon.) | Cádiz – Almería 1:1 (kon.) | Celta Vigo – Sevilla 1:1 (kon.)
Valladolid – Real Madrid 0:2 (kon.)
Celta de Vigo
1:1 (1:0)
Sevilla FC
Pátek 30.12.2022, 19:15 • Abanca-Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga • 15. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:09:14)

Utkání končí zaslouženou remízou, kdy první poločas, až na posledních zhruba pět minut, patřil domácím, ten druhý pak zase hostům. Sevilla se dočkala vyrovnávacího gólu, po rohovém kopu, v 55. minutě a poté mohl strhnout vedení na svou stranu jeden či druhý tým. Nicméně branku jsme již poté neviděli, a to ani po vyloučení hostujícího hráče Carmony, který musel opustit hřiště po druhé žluté kartě.

90+6

90+4
    Hosté ztrácejí míč na útočné polovině, následně ale domácím míč utíká do autu, takže Sevilla se udrží s míčem na polovině soupeře.

90+2
    Érik Lamela (Sevilla) si šel až příliš okatě pro faul ve vápně soupeře, rozhodčí zůstává v klidu a nechává rozehrát do domácí branky.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    Střídání v týmu Sevilla FC:
    ze hřiště odchází Óliver Torres, přichází Pedro Ortiz.

89
    Žlutá karta pro tým Sevilla FC (Érik Lamela).

88
    Celta by se mohla ještě v závěru zápasu pokusit strhnout vedení na svou stranu, při vyloučení hostujícího Carmony.

86
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým Sevilla FC (José Ángel Carmona).

84
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo:
    ze hřiště odchází Hugo Mallo, přichází Kevin Vázquez,
    ze hřiště odchází Oscar Mingueza, přichází Pablo Durán.

83
    Autové vhazování hostů, z pravé strany, na útočné polovině.

82
    Érik Lamela (Sevilla) to zkusil zpoza vápna, to nebyl vůbec špatný pokus, pozorný domácí gólman ale chytá.

81
    Statistika držení míče – 43% : 57%.

79
    Žlutá karta pro tým Real Club Celta de Vigo (Carles Pérez).

77
    Nepřesnou střelou z pravé strany končí akce Sevilly, rozehrávka od domácí branky.