Rayo Vallecano – Real Sociedad 0:2 (kon.) | Espanyol – Real Betis 1:0 (kon.) | Atlético – Valladolid 3:0 (kon.)
Sevilla – Cádiz 1:0 (kon.)
Rayo Vallecano
0:2 (0:2)
Real Sociedad San Sebastian
Sobota 21.01.2023, 14:00 • Estadio de Vallecas, Madrid • Španělská LaLiga • 18. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (15:58:49)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 11:11.

San Sebastian si takticky vyspělým výkonem zajistil páté vítězství v řadě a na chvíli se bodově dotáhl na druhý Real Madrid. Mužstvo Imanola Alguacila rozhodlo o svém triumfu v první půli. Bezchybně bránilo a na druhém konci hřiště dokonale využilo dvě ojedinělé šance. V 15. minutě dal osmý gól v sezoně norský střelec Sörloth. Na konečných 2:0 upravil stav z rohového kopu Barrenetxea. Po změně stran Rayo trochu zabralo, ovšem Remiro jedinou opravdu nebezpečnou střelu na branku zlikvidoval.

90+4

90+3
    Álvaro García vedl útok po levé straně. Centr tentokrát uspěchal, Andrés Martín ani nestihl doběhnout do pokutového území.

90+2
    Radamel Falcao se vedle půlícího kruhu zapomněl v ofsajdu. Baskům míč dlouho nezůstal, ale Dimitrievski ho dlouhatánským výkopem zase vrátil Remirovi.

90+1
    Nastavují se 4 minuty.

90
    Tohle se ale vůbec nepovedlo. Andrés Martín svým centrem překopl celé pokutové území a bude se jen kopat od branky Realu Sociedad.

89
    Salvi zařítil Rayu ještě jeden rohový kop.

88
    Pathé Ciss strčil kopačku do Salviho přihrávky z pravého křídla. Nepřipravená střela prolétla nad břevnem.

87
    Už je to přes dvacet minut od chvíle, kdy to zavánělo ztrátou Remirova čistého konta. Rayo už přestává věřit a na jeho zapálení do hry je to znát.

86
    Catenův nákop sebral Robert Navarro. Na vlastní pěst se pokusil provětrat domácí obranu, ale ta na něj byla velmi dobře připravená.

84
    Cissův oblouček hosté vyhlavičkovali. Olasagasti pak byl faulován Comesañou a Real získává další cenné sekundy.

83
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Iván Balliu, přichází Salvi.

83
    ze hřiště odchází Sergio Camello, přichází Andrés Martín.

83
    Fran García se srazil s Elustondem. Hůře vypadá pravý bek Realu Sociedad, jenž se drží někde za žebra.

82
    Fernández se hned zapojil do napadání. Domácí kvůli němu hráli malou domů a po příspěvku od Dimitrievského faulovali.