Dolný Kubín – Žilina B 1:2 (kon.) | Spiš. N. Ves – Prešov 0:1 (kon.) | Považská Bystrica – Šamorín 2:2 (kon.)
Humenné – KFC Komárno 0:1 (kon.) | Púchov – Myjava 2:1 (kon.) | Petržalka – Pohronie 2:0 (kon.)
MŠK Považská Bystrica
2:2 (1:1)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Sobota 29.07.2023, 17:00 • MŠK Považská Bystrica • MONACObet liga • 1. kolo

Úvodné kolo nového ročníka druhej futbalovej ligy zakončili Považania remízou so Šamorínčanmi 2:2. Prvý polčas boli jednoznačne aktívnejší domáci, vďaka čomu aj viedli po góle Zuziaka, ale pred koncom úvodnej štyridsaťpäť minútovky vyrovnal Čunta. Druhý polčas začali lepšie hostia, keď rýchly gól strelil Leginus po chybe Kucharčíka, ktorý následne po dvoch minútach svoju chybu odčinil vyrovnávajúcim gólom. Mužstvá určite nie sú spokojné s týmto výsledkom, ale body si aspoň podelia. Zo zápasu je to všetko, ja vám ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. (18:54:24)

90+4

90+4
    Domáci to zvládli a zápas sa končí.

90+3
    Priamy kop pre hostí. Posledná šanca na gól.

90+3
    Žltá karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Václav).

90+2
    Žltá karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Zemko).

90+2
    Čiernik premárnil ideálny moment na strelu.

90+1
    Zápasové dianie sa predĺži o tri minúty.

88
    Baez centroval, Marić-Bjekić zakončoval a takmer dal aj gól, ale Teplan len tak tak loptu vyrazil.

88
    Čiernik loptu odhlavičkoval a domáci sa ubránili.

87
    Teplan si vybehol až príliš pričom aj fauloval. Nasleduje štandardná situácia pre Šamorín.

87
    Žltá karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Teplan).

86
    Gyurákovics bol pri zákroku faulovaný, čo bolo Považanom pri ofenzívnej snahe odpískané.

84
    Striedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
    z ihriska odchádza Gerebenits, prichádza Václav.

83
    Žltá karta pre tím FC ŠTK 1914 Šamorín (Kachút).

82
    Zuziakov prízemný pokus bol dobrý, ale bránu minul.

81
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín:
    z ihriska odchádza Szolgai M., prichádza Baez.

79
    Pančík sa vydal do ofenzívy a domáci ho ani poriadne nebránili. Hosťujúci hráč ešte prihrával na opačnú stranu, ale nenašiel nikoho.