Líšeň – Jihlava 1:2 (kon.) | Kroměříž – Prostějov 3:0 (kon.) | Vlašim – Chrudim 1:1 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
1:1 (1:0)
MFK Chrudim
Sobota 29.07.2023, 17:00 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 2. kolo

I druhé utkání v sezoně v podání Vlašimi a Chrudimi končí remízou. První poločas patřil domácímu celku, který zásluhou Solomona šel do vedení. Po obrátce pak byla lepší Chrudim a po zaváhání domácí obrany se jí podařilo vyrovnat ex-pardubickým Hufem. Oba celky tak mají po dvou kolech na kontě dva body a patří oběma pozice vedle sebe ve středu tabulky. (18:53:29)

90+3

90+2
    Vlašimští tlačí na CHrudim, která odráží všechny střely s vypětím všech sil.

90+1
    Nogha zkoušel přihrávku za obranu, ale byl netrpělivý a tak míč lacino chytil Šerák.

90
    Utkání se bude prodlužovat o tři minuty.

89
    Minutu před vypršením základní hrací doby bude mít Vlašim k dispozici rohový kop.

88
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
    ze hřiště odchází Ebrima Singhateh, přichází Erik Biegon.

87
    Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Ebrima Singhateh).

86
    Po vystřídání afrických hráčů vázne Vlašimi i finální přihrávka. Nyní se dva cizinci špatně domluvili a z nadějné situace sešlo.

84
    Vlašim se vrací k obrazu hry z prvního poločasu. Otázkou ale zůstává, zda není pozdě.

82
    Střídání v týmu MFK Chrudim:
    ze hřiště odchází Adam Borkovec, přichází Daniel Kutík.

82
    Singhateh v další slibné příležitosti. I v těžké pozici se dokázal dostat do zakončení, nicméně zamířil vedle.

80
    Vlašim zřejmě potřebovala facku, aby se probudila, protože po vyrovnání je rázem aktivnější než 30 minut od začátku druhé půle.

79
    Šmiga si navedl balón na střed a vyslal tvrdou střelou, a byť přes obránce, tak prověřil Šerák. Gólman hostů byl ale připraven.

75
    Chrudim právě vstřelila branku! Hned vzápětí se potvrdilo otřepané pravidlo "Nedáš, dostaneš!" Šerák odkopával od branky a výkopem našel DAVIDA HUFA, který sice stál za domácí obranou, nicméně podle pravidel v pořádku. Bývalý útočník Pardubic šel sám na Vágnera a poradil si náramně. V Kollárově ulici je srovnáno.