Olomouc – Karviná 3:1 (kon.) | Zlín – Sparta 0:1 (kon.) | Pardubice – Jablonec 0:0 (kon.)
Ostrava – Slovácko 0:0 (kon.)
FC Zlín
0:1 (0:0)
AC Sparta Praha
Sobota 29.07.2023, 15:00 • Stadion Letná, Zlín • FORTUNA:LIGA • 2. kolo

A je konec! Ve druhém poločase toho diváci příliš neviděli. Sparta měla územní převahu, ale za celou dobu si v podstatě nevytvořila gólovou šanci. Vše pomalu směřovalo k bezbrankové remíze, to vše však změnila 80. minuta zápasu, kdy byla po zásahu VAR nařízena penalta pro Spartu. K exekuci se postavil kapitán Krejčí a penaltu suverénně proměnil. Tím získal tři body pro svůj tým a Sparta se tak může spokojeně vrátit domů. To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou! (16:57:56)

90+5

90+4
    Pešek pálil jen nad.

90+4
    Sparta drží míč v bezpečné zóně u zlínského vápna a takticky drží čas.

90+3
    Dalekonosný centr do pokutového území doletěl jen do rukou Vorla.

90+2
    Střelu Sadílka obětavě zastavil Martin Cedidla.

90+1
    Sudí Černý nastaví k zápasu ještě pět minut.

90
    Dostál si teď nerozuměl s Čelůstkou a domácí tak lacině přišli o míč a připravili se tím o drahocenný čas.

89
    Dnešní utkání sleduje 5521 diváků.

88
    Vorel teď trošku zazmatkoval a plynula z toho nečekaná šance pro domácí.

87
    Zlín se po delší době dostává k míči a nadechuje se k závěrečnému tlaku.

85
    Střídání v týmu FC Zlín:
    ze hřiště odchází Vukadin Vukadinović, přichází Adam Číž.

85
    ze hřiště odchází Jakub Janetzký, přichází El Hadji Ndiaye.

84
    Janetzký (ZLN) fauloval na půlce a vidí za to žlutou kartu.

81
    A Sparta to má rozehrané dobře. Zbývá posledních zhruba deset minut zápasu a hosté mají míč na kopačkách.
    80. Ladislav Krejčí ml. - 0:1

80
    Sparta právě vstřelila branku!
    LADISLAV KREJČÍ proměňuje penaltu a posílá Spartu do vedení! Dostál sice trefil stranu, ale ani tak neměl šanci zakročit – 0:1!