Frenštát p/R – Vítkovice 1:2 (kon.) | Březová – Mar. Lázně 4:5 (po pr.) | Petřín Plzeň – Cheb 2:1 (kon.)
Spoje Praha – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Velké Hamry – Trutnov 6:1 (kon.) | Hřebeč – Újezd 3:4 (po pr.)
Robstav – Ostrov 8:0 (kon.) | Polanka n/O – Hlučín 0:1 (kon.) | Nespeky – Komárov 2:1 (kon.)
Skaštice – Rosice 0:3 (kon.) | Rokycany – Doubravka 1:2 (po pr.) | Letohrad – Hlinsko 0:2 (kon.)
Chrastava – Turnov 0:2 (kon.) | Tachov – Klatovy 1:3 (kon.) | Libišany – Nový Bydžov 3:9 (kon.)
Chomutov – Aritma 3:1 (kon.) | Rýmařov – Krnov 3:2 (po pr.) | Holešov – Uh. Brod 2:1 (po pr.)
Břidličná – Uničov 0:6 (kon.) | Nové Sady – Blansko 5:3 (kon.) | Kostelec n/H – Bohunice 0:8 (kon.)
Bílovec – Frýdek-Místek 0:3 (kon.) | Všechovice – Hranice 0:1 (kon.) | Vsetín – Val. Meziříčí 7:1 (kon.)
FC Rokycany
1:2 (0:1)
SK Senco Doubravka
Sobota 29.07.2023, 17:00MOL Cup • Předkolo

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 8:5. Rohy: 10:8. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:12. (19:33:56)

Plzeňská Doubravka poráží fotbalisty Rokycan, hrající stejnou skupinu divize, i pošesté v řadě, když jí stačily dvě přímé střely na bránu, a může se těšit na los prvního kola.

120

120
    Doubravka právě vstřelila branku!
    Z přímého volného kopu v poslední minutě prodloužení zřejmě rozhodl o postupu Plzeňáků PAVEL KREJČÍ.

114
    Po nepřesné střele Rokycan se kope od brány Doubravky.

102
    Dál se hraje především na bránu Doubravky, Luhový ale chytá už šestou přímou střelu, zatímco Růžička ještě nemá platný zásah.

98
    Šesté střídání je podle pravidel v prodloužení možné, čehož využívají Rokycany. Místo Rybaře jde na plac Karlíček.