Tobol Kostanaj – Basilej | 1:2 (kon.) | | | FC Santa Coloma – Sutjeska | 3:0 (po pr.) | | | Pjunik – Kalmar | 2:1 (kon.) |
Trnava – Auda | 4:1 (kon.) | | | Dinamo Tbilisi – Hamrun | 0:1 (kon.) | | | Urartu – Farul | 2:3 (kon.) |
Panevėžys – Beer Ševa | 1:1 (kon.) | | | Sabah Baku – RFS Riga | 2:1 (kon.) | | | Kauno Žalgiris – Lech Poznaň | 1:2 (kon.) |
Aktobe – Kutaisi | 1:2 (kon.) | | | KuPS – Derry City | 3:3 (kon.) | | | Pogoň – Linfield | 3:2 (kon.) |
Zalaegerszegi – Osijek | 1:2 (kon.) | | | Dila Gori – Vorskla Poltava | 3:1 (kon.) | | | Neftçi Baku – Željezničar Sarajevo | 2:0 (kon.) |
Rosenborg – Crusaders | 3:2 (po pr.) | | | Sepsi – CSKA Sofia | 4:0 (kon.) | | | CS Petrocub – Maccabi Tel Aviv | 0:2 (kon.) |
Riga FC – Kecskeméti | 3:1 (po pr.) | | | Omonia Nikósie – Gabala | 4:1 (kon.) | | | Levski – Shkupi | 1:0 (kon.) |
Bohemians 1905 – Bodö/Glimt | 2:4 (kon.) | | | Niederkorn – Midtjylland | 2:1 (po pr.) | | | Beitar Jeruzalém – PAOK | 1:4 (kon.) |
Demirspor – Kluž | 2:1 (kon.) | | | Tirana – Besiktas | 0:2 (kon.) | | | Vojvodina – APOEL | 1:2 (kon.) |
Hammarby IF – Twente | 1:1 (po pr.) | | | Aarhus – Club Bruggy | 1:0 (kon.) | | | KF Drita – Plzeň | 1:2 (kon.) |
Žilina – Gent | 2:5 (kon.) | | | Rijeka – Dukagjini | 6:1 (kon.) | | | Hibernian – Escaldes | 6:1 (kon.) |
Aris Soluň – Ararat-Armenia | 1:0 (kon.) | | | Larne FC – FC Ballkani | 1:4 (kon.) | | | FCSB – CSKA 1948 | 3:2 (kon.) |
Maribor – Differdange | 4:3 (po pr.) | | | Banja Luka – Austria | 1:2 (kon.) | | | Luzern – Djurgården | 1:1 (kon.) |
Dundalk – KA Akureyri | 2:2 (kon.) | | | Haverfordwest – B36 Tórshavn | 1:1 (po pr.) | | | Shamrock – Ferencváros | 0:2 (kon.) |
Legia – Ordabasy | 3:2 (kon.) | | | Debrecín – Alaškert | 1:2 (3:1 po pen.) | | | Guimarães – Celje | 0:1 (2:4 po pen.) |
Maroko – Kolumbie | 1:0 (kon.) | | | Jižní Korea – Německo | 1:1 (kon.) |
konec
Maroko
1:0
(1:0)
Kolumbie
90+11
|
Příliš dlouho otálela s rozehrávkou volného přímého kopu od levé lajny Ghizlán Šebbáková, odměnou jí byl kartónek žluté barvy.
|
|
51
|
První žlutou kartu střetnutí obdržela Manuela Vanegasová za zastavení do brejku směřující Ibtissam Džraídíové, což znamená, že v případě postupu Kolumbie si krajní obránkyně osmifinále nezahraje, protože se právě vykartovala.
|
Branky:
45+4. Lahmáríová
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:9.
Rozhodčí: Ferrieri Caputiová (ITA) – Di Monteová (ITA), Țepușăová (ROU)
Diváci:
Karty: 90+11. Šebbáková (MRK) – 51. Vanegasová (CLM)
Neproměněná penalta: 45+4. Šebbáková (MRK), brankář C. Pérezová zneškodnil
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:9.
Maroko:
er-Rmíšíová – el-Hádžová, Benzínová, el-Tšádová, Redúaníová – Wuzráwíová, Naqášová, Šebbáková (C), Táknáwtová – Džraídíová (86. Ajánová), Lahmáríová (71. Amáníová).
Náhradníci: Arwajsaová, Zúhajrová – Badríová, Búftíníová, Gharbíová, Šábílová, Kassíová, Mazráwíová, Mrábetová, Seghírová.
Trenér: Reynald Pedros
Kolumbie: C. Pérezová – C. Ariasová (90+1. Restrepová), Carabalíová, D. Ariasová, Vanegasová – Bedoyaová (86. Chacónová), Montoyaová (C) (59. Ospinaová) – Caicedová, Santosová, Ramírezová – Usmeová.
Náhradníci: Giraldová, Sepúlvedaová – Andradeová, Bahrová, Barónová, Caracasová, Guzmánová, Ramosová, Reyesová.
Trenér: Angelo Marsiglia
Náhradníci: Arwajsaová, Zúhajrová – Badríová, Búftíníová, Gharbíová, Šábílová, Kassíová, Mazráwíová, Mrábetová, Seghírová.
Trenér: Reynald Pedros
Kolumbie: C. Pérezová – C. Ariasová (90+1. Restrepová), Carabalíová, D. Ariasová, Vanegasová – Bedoyaová (86. Chacónová), Montoyaová (C) (59. Ospinaová) – Caicedová, Santosová, Ramírezová – Usmeová.
Náhradníci: Giraldová, Sepúlvedaová – Andradeová, Bahrová, Barónová, Caracasová, Guzmánová, Ramosová, Reyesová.
Trenér: Angelo Marsiglia
Rozhodčí: Ferrieri Caputiová (ITA) – Di Monteová (ITA), Țepușăová (ROU)
Diváci:
Milan Huppert