Pardubice B – Jablonec B 2:4 (kon.) | Ml. Boleslav B – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Přepeře – Liberec B 2:3 (kon.)
Živanice – Most/Souš 0:1 (kon.) | Velvary – Chlumec n/C 3:2 (kon.)
FK Přepeře
2:3 (1:0)
Slovan Liberec B
Sobota 12.08.2023, 10:30Česká fotbalová liga (B) • 2. kolo

Přepeře prohrávají 2:3. Přitom do 65. minuty byly lepším týmem a hlavně v úvodu druhého poločasu měly několik šancí na to, aby odskočily do vedení 2:0. Místo toho hostům docela pomohla pauza na občerstvení. Ve zbytku duelu v podstatě čtyřikrát vystřelili na bránu a třikrát skórovali. V závěru přestali tlak soupeře a můžou se radovat z prvního vítězství po návratu do ČFL. (12:24:35)

90+4

90+3
    Centr Vojtěcha Habra z pravé strany proskákal vedle protější tyče a tohle už vypadá s domácími fotbalisty velmi špatně.

90+2
    To byl krátký centr Daníčka, domácí ještě vhazují poblíž šestnáctky.

90+2
    Radek Novák nakopával před vápno, kde došlo k faulu na Pavla Tvarohu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Po rohu vrátili domácí míč z pravé strany na zadní tyč, kde jej chytil Hasalík a bude tahat čas.

89
    Nicolas Daníček si postavil standardku z pravé strany, hosté nadvakrát poslali balón z šestnáctky.

88
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B:
    ze hřiště odchází Málek, přichází Kuľha.

87
    Přepeře chtěly penaltu, té se nedočkaly a vykopávat bude Hasalík.

87
    Slovan odpálil balón až k domácímu vápnu.

86
    Souhra Habra s Pavlatou na pravé straně přinesla rohový kop.
    85. WINKLER - 2:3

85
    Tým Liberec B právě vstřelil branku!
    Hosté podruhé vedou a sahají po třech bodech. Ve druhém poločase jsou hodně efektivní. JAKUB WINKLER natáhl na pravé straně k dělovce na přední tyč.

85
    Pavel Tvaroha obral hráče o míč, ale domácí se pak neprosadili na pravé straně.

83
    Střídání v týmu FK Přepeře:
    ze hřiště odchází D. Novák, přichází Habr.

83
    To byl asi Michal Pavlata, kdo se odpoutal za malým vápnem, ale překopl bránu.

82
    Milan Govaers tečoval pokus z pravé strany do boční sítě, roh pro domácí.

81
    Daniel Novák naznačil pas k pravé lajně, potom nahrál Michalu Pavlatovi, při jeho centru na zadní tyč udělali domácí útočný faul.