Pardubice B – Jablonec B 2:4 (kon.) | Ml. Boleslav B – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Přepeře – Liberec B 2:3 (kon.)
Živanice – Most/Souš 0:1 (kon.) | Velvary – Chlumec n/C 3:2 (kon.)
FK Přepeře
2:3 (1:0)
Slovan Liberec B
Sobota 12.08.2023, 10:30Česká fotbalová liga (B) • 2. kolo

88
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B:
    ze hřiště odchází Málek, přichází Kuľha.
    85. WINKLER - 2:3

85
    Tým Liberec B právě vstřelil branku!
    Hosté podruhé vedou a sahají po třech bodech. Ve druhém poločase jsou hodně efektivní. JAKUB WINKLER natáhl na pravé straně k dělovce na přední tyč.

83
    Střídání v týmu FK Přepeře:
    ze hřiště odchází D. Novák, přichází Habr.

76
    ze hřiště odchází Lupoměský, přichází Šolc,
    ze hřiště odchází Hadaščok, přichází Bartoš.
    76. DANÍČEK - 2:2

76
    Přepeře právě vstřelily branku!
    NICOLAS DANÍČEK si naskočil na centr z pravé strany a poslal balón hlavou k levé tyči. Hasalík se natahoval marně.
    75. MACHOTKA - 1:2

75
    Domácí si můžou vyrvat vlasy, protože ty zahozené šance z úvodu druhého poločasu je ještě můžou hodně mrzet! Po centru z pravé strany se střídající JINDŘICH MACHOTKA otočil zhruba na středu vápna a překonal Radka Nováka.
    68. KOK - 1:1

68
    OLAF KOK seběhl do pravé části šestnáctky a pokusem do dolních pater brány srovnal.

62
    ze hřiště odchází Dočekal, přichází Marijanovic.

58
    ze hřiště odchází Meskhi, přichází Machotka,
    ze hřiště odchází Kop, přichází Kočka.

54
    Přehlídla zahozených domácích šancí pokračuje, hosté se silou vůle ubránili perfektnímu pasu středem, míč si dorážku našel Daniel Novák, jenže minul pravou tyč a nedorazil rozhozenou defenzivu Slovanu.

50
    Domácí vystihli pas pod sebe, ale spálili tutovku do pravé nohy gólmana Hasalíka.
    39. DANÍČEK - 1:0

39
    Obránce zaváhal a najednou podle všeho Tomáš Bulíř byl na levé straně vápna sám proti Hasalíkovi, zvedl hlavu a posunul před prázdnou bránu pro NICOLASE DANÍČKA.

33
    Tvrdý skluzem z pravé strany v podání Hadaščoka končí pobyt Liberce na útočné polovině. Bývalý hráč domácího celku ještě vidí kartu.

17
    Sudí ukončil ponechanou výhodu pro Přepeře a nařídil volný přímý kop z pravé strany. Pozice to není vůbec špatná. Govaers je ještě potrestaný kartou.