Varnsdorf – Sparta B 2:2 (kon.) | Jihlava – Táborsko 3:0 (kon.)
FK Varnsdorf
2:2 (0:2)
AC Sparta Praha B
Neděle 13.08.2023, 17:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 5. kolo

76
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Domácí zlomili obranu Spartu i podruhé, když se z levé strany hranice malého vápna prosadil FILIP FIRBACHER a srovnal na 2:2!

73
    Tak to domácím vyšlo. Po centru do vápna se ve skrumáži nejlépe zorientoval JAKUB HODEK a snížil na rozdíl jedné branky.

40
    Sparta B právě vstřelila branku!
    Hosté se v závěru poločasu dostávají do trháku. Pešl rozehrál na střed hřiště, jenže ROMAN HORÁK byl v souboji důraznější, vybojoval míč, potáhl si jej a osmnáctiletý záložník Sparty zajišťuje hostům dvoubrankové vedení.

12
    Ojedinělá akce hostů končí penaltou, kterou střelou k tyči proměňuje TOMÁŠ SCHÁNĚLEC. Hosté se po dvanácti minutách hry ujímají vedení.