Varnsdorf – Sparta B 2:2 (kon.) | Jihlava – Táborsko 3:0 (kon.)
FK Varnsdorf
2:2 (0:2)
AC Sparta Praha B
Neděle 13.08.2023, 17:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 5. kolo

88
    Střídání v týmu AC Sparta Praha B:
    ze hřiště odchází Roman Horák, přichází Tomáš Jonáš,
    ze hřiště odchází Tomáš Schánělec, přichází Filip Šilhart.

86
    Střídání v týmu FK Varnsdorf:
    ze hřiště odchází Filip Firbacher, přichází Roman Zálešák,
    ze hřiště odchází Dominik Gembický, přichází Simon Omon.

76
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Domácí zlomili obranu Spartu i podruhé, když se z levé strany hranice malého vápna prosadil FILIP FIRBACHER a srovnal na 2:2!

74
    Moc nechybělo! Další akci domácích řídil opět Jakub Hodek, jeho střelu do protipohybu vytěsnil Nalezinek tak tak. Roh.

73
    ze hřiště odchází Vojtěch Hranoš, přichází Amath Cissé.

73
    Tak to domácím vyšlo. Po centru do vápna se ve skrumáži nejlépe zorientoval JAKUB HODEK a snížil na rozdíl jedné branky.

70
    ze hřiště odchází Michal Ševčík, přichází Maxmilián Lehocký.

68
    Další ostrý zákrok hostů. Tentokrát žlutou kartu vidí Goljan.

65
    ze hřiště odchází Dominik Kříž, přichází Jakub Hodek.

62
    Nejlepší střelec Sparty, Tomáš Schánělec vidí žlutou kartu. Faul by mu sudí odpustil, ale následný odkop míče už ne.

60
    Kříž vidí žlutou kartu. Po odpískání odkopl míč do brány hostů.

54
    ze hřiště odchází Vojtěch Stránský, přichází Ladislav Dufek.

46
    ze hřiště odchází Kristian Michal, přichází Solomon Osaghae.

40
    Sparta B právě vstřelila branku!
    Hosté se v závěru poločasu dostávají do trháku. Pešl rozehrál na střed hřiště, jenže ROMAN HORÁK byl v souboji důraznější, vybojoval míč, potáhl si jej a osmnáctiletý záložník Sparty zajišťuje hostům dvoubrankové vedení.

31
    Nechutný zákrok má na starost Penxa, jenž poslal k zemi Stránského. Za svůj počin vidí žlutý kartonek.

28
    Žlutá karta pro tým AC Sparta Praha B (Daniel Kaštánek).

19
    Další šance Varnsdorfu! Kříž ale špatně vyhodnotil situaci a místo střely zvolil zpětnou přihrávku, kde nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.

18
    Stránský dostal nabídku za obranu a rozhodl se vystřelit, jeho pokus ale zastavila tyč!

12
    Ojedinělá akce hostů končí penaltou, kterou střelou k tyči proměňuje TOMÁŠ SCHÁNĚLEC. Hosté se po dvanácti minutách hry ujímají vedení.