Humenné – Myjava 1:2 (kon.) | Trebišov – Púchov 0:4 (kon.) | Dolný Kubín – Šamorín 4:0 (kon.)
Spiš. N. Ves – Slovan Bratislava U21 0:2 (kon.) | Prešov – Žilina B 4:2 (kon.)
FK Humenné
1:2 (1:1)
TJ Spartak Myjava
sk Sobota 26.08.2023, 15:30 • Štadión Humenné • MONACObet liga • 5. kolo

Prekvapiteľný zápas. Stav po prvom polčase bol vyrovnaný – 1:1. Prvý gól zápasu bol nešťastný pre domácich, pretože Horváth si nerozumel s Knurovským, čo vyústilo vo vlastný gól. V 32 minúte však prichádza odpoveď Humenného prostredníctvom Miloša Kapura. Do druhého polčasu vyrazili Humenčania v slušnej aktivite. Defenzíva Myjavy mala čo robiť, aby odvraciala nebezpečné šance domácich. Všetko sa už ku koncu zápasu zdalo defenitívne, no futbal nás dokázal prekvapiť. V 94 minúte zápasu hostia vyrazili do brejku, stačil jeden prienik hráča menom Marek Švec a prehra dostihla Humenné. Myjavčania so spokojným výsledkom 1:2. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok soboty. (17:29:57)

90+7

90+6
    Zdá sa, že Humenčania už s týmto zápasom nič neurobia. Myjavčania očakávajú pomaly koniec zápasu.

90+4
    Myjava dala gól!
    Neuveriteľný záver zápasu! Z nenápadnej akcie sa podarilo hosťom udrieť. Cisárova excelentná lopta z pravej strany ihriska pre Mareka Šveca. Ten si dokázal perfektne nabehnúť na Cisárov úmysel a posiela loptu do siete domácich. Stav je 1:2.

90+3
    Streňova prudká lopta nadvihnutá Cisárom. Vzápätí čistý zákrok Kubicu.

90+3
    Streňo si vypýtal faul. Humenčania sa sťahujú na hranicu šestnástky.

90+2
    Van Der Werff sa dostal ku strele. Vyskúšal prekvapiť Kubicu. Nakoniec jeho lopta nebola presná, a tak má Kubica odkop od brány.

90
    Hrací čas sa nadstavuje o 4 minúty.

90
    Neistý súboj Knurovského s Štefánkom. Lekársky tím prichádza obom hráčom pomôcť ošetriť.

89
    Po dlhšom čase je tu priestor pre Myjavčanov, aby skúsili niečo vymyslieť prostredníctvom štandardky.

89
    Žltá karta pre tím FK Humenné (Harvila).

88
    Dobre vyzerajúca dlhá lopta, ale Van Der Werff ju nestihol dobehnúť, a Myjavčania teraz získavajú cenné minúty.

87
    Zdá sa, že záver zápasu bude patriť skôr domácemu tímu. Myjavčania už neboli dávno v súperovej šestnástke.

84
    Myjavčania teraz musia odolávať ofenzívnemu tlaku Humenného. Konečne sa oslobodili a získavajú tak outové vhadzovanie.

83
    V poslednom okamihu dokázali Myjavčania zasianuť! Domáci sa po centri dostali do zakončení, no všetky nepriniesli žiaden výsledok. Rohový kop pre domácich.