Mladá Boleslav – Slavia 7:0 (po pr.) | Frýdek-M. – Přerov 1:0 (kon.) | Fehérvár – Mountfield HK 4:5 (po pr.)
K. Vary – Litvínov 3:2 (po pr.) | Kolín – Steel Wings Linz 10:1 (kon.) | Chomutov – Sokolov 1:3 (kon.)
Zlín – Zvolen 2:3 (0:2 po s.n.) | Znojmo – Modré Krídla 3:2 (po pr.) | Prostějov – Michalovce 5:3 (kon.)
Olomouc – Trenčín 7:1 (kon.) | Kometa Brno – HC Slovan 3:1 (kon.) | Vyškov – Opava 2:3 (kon.)
SHKM Hodonín – Havířov 3:6 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 4:5 (po pr.) | Ústí n/L – Děčín 0:0 (zruš.)
Kladno – Litoměřice 5:2 (kon.) | Příbram – Letňany 1:1 (1:0 po s.n.)
SHKM Baník Hodonín
3:6 (0:1, 3:3, 0:2)
AZ Havířov
Čtvrtek 07.09.2023, 18:00Přípravné zápasy

Hokejisté Havířova vyhrávají tento přípravný zápas, svého soupeře, Hodonín, dokázali porazit především díky hře ve třetí třetině, kterou vyhráli 2:0. Celkově AZ Havířov vyhrává 6:3. (20:09:15)

59:49
    Zakázané uvolnění Havířova znamená, že se bude vhazovat před jeho brankou.

59:40
    Už se pravděpodobně nic v tomto zápase nestane.

59:00
    Od modré čáry pálil nepřesně Ševčík.

58:47
    Domácí celek se brání při oslabení tlaku soupeře.
    58:15 Daniel SPRATEK - 3:6

58:15
    Havířov právě vstřelil branku!
    Díky dobrému přehledu o hře a důrazu před brankou dokázal kotouč poslat za záda brankáře Hodonína aktivně hrající DANIEL SPRATEK.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:02
    Vyloučení v týmu SHKM Baník Hodonín:
    Sedlák – 10 min. osobní trest, nesportovní chování.
    57:02 Jan KŘIVOHLÁVEK - 3:5

57:02
    Hostující celek po zákroku, který se mohl jevit jako faul, navyšuje své vedení. Kotouč do horní části branky poslal osamocený JAN KŘIVOHLÁVEK. Asistence: Tomáš Franek

56:29
    Domácí Štědrý zkoušel vybojovat kotouč na útočné modré, ale obránce soupeře byl úspěšnější.

55:20
    Rauš se objevil sám před brankou, ale odražený kotouč nedokázal rychle poslat do branky.

54:26
    Zakázané uvolnění vrací hru pět a půl minuty před koncem třetí třetiny před branku Havířova.

54:00
    Domácí Baník rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho hokejové krásy nám nyní kluby nepředvádí.

53:05
    Hostující Spratek mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu. Brankář puk vyrazil do ochranné sítě nad brankou.

52:19
    Blesková akce domácích, ale poslední obránce Havířova zblokoval střelecký pokus soupeře.

51:50
    Kratochvíl napadal rozehrávku soupeře, ale k puku se dostat nedokázal.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 23. Karafiát, 28. Wntritt, 32. Luža (Karafiát) – 14. Klimša (Křivohlávek), 28. Čmiel, 30. Spratek, 38. Spratek (Klimša), 58. Křivohlávek (Franek), 59. Spratek

SHKM Baník Hodonín: Dolíška (Piták) – Zorko, Sedláček, Vyrůbalík, Rauš, Vícha, Bílek, Kuba – Karafiát, Luža, Novák – Dobiáš, Weintritt, Bachánek – Štědrý, Laciga, Krejčí – Sajdl, Sedlák J., Karpov
    AZ Havířov: Sachr (Šindelka) – Kunc, Vosátko, Valenta, Ševčík, Ščurek, Havlík – Franek, Křivohlávek, Klimša – Mrva, Spratek, Kratochvíl – Apolenář, Čmiel, Pawliczek – Tvrdý, Pavlík, Middleton