Mladá Boleslav – Slavia 7:0 (po pr.) | Frýdek-M. – Přerov 1:0 (kon.) | Fehérvár – Mountfield HK 4:5 (po pr.)
K. Vary – Litvínov 3:2 (po pr.) | Kolín – Steel Wings Linz 10:1 (kon.) | Chomutov – Sokolov 1:3 (kon.)
Zlín – Zvolen 2:3 (0:2 po s.n.) | Znojmo – Modré Krídla 3:2 (po pr.) | Prostějov – Michalovce 5:3 (kon.)
Olomouc – Trenčín 7:1 (kon.) | Kometa Brno – HC Slovan 3:1 (kon.) | Vyškov – Opava 2:3 (kon.)
SHKM Hodonín – Havířov 3:6 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 4:5 (po pr.) | Ústí n/L – Děčín 0:0 (zruš.)
Kladno – Litoměřice 5:2 (kon.) | Příbram – Letňany 1:1 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
HC Baník Příbram
1:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
HC Letci Letňany
Čtvrtek 07.09.2023, 18:20 • ZS Příbram • Přípravné zápasy

Po dvou třetinách zápasu hrála Příbram doma s Letci 1:1. Hosté šli do vedení v páté minutě zásluhou Poppela. Poté se hrál útočný hokej z obou stran, ten ale přerušila ve 14. minutě výměna plexiskla. Po přestávce byli aktivnější hráči Baníku, ti byli za svou snahu odměněni brankou Koldy ve 26. minutě, 1:1. Tento stav vydržel až do závěru třetí třetiny. O vítězi rozhodly až samostatné nájezdy. V těch byli úspěšnější hráči Příbrami. (21:17:02)