Mladá Boleslav – Slavia 7:0 (po pr.) | Frýdek-M. – Přerov 1:0 (kon.) | Fehérvár – Mountfield HK 4:5 (po pr.)
K. Vary – Litvínov 3:2 (po pr.) | Kolín – Steel Wings Linz 10:1 (kon.) | Chomutov – Sokolov 1:3 (kon.)
Zlín – Zvolen 2:3 (0:2 po s.n.) | Znojmo – Modré Krídla 3:2 (po pr.) | Prostějov – Michalovce 5:3 (kon.)
Olomouc – Trenčín 7:1 (kon.) | Kometa Brno – HC Slovan 3:1 (kon.) | Vyškov – Opava 2:3 (kon.)
SHKM Hodonín – Havířov 3:6 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 4:5 (po pr.) | Ústí n/L – Děčín 0:0 (zruš.)
Kladno – Litoměřice 5:2 (kon.) | Příbram – Letňany 1:1 (1:0 po s.n.)
HK Nový Jičín
4:5 (1:1, 2:2, 1:1 - 0:1)
HC ISMM Kopřivnice
Čtvrtek 07.09.2023, 18:00 • Nový Jičín, Zimní stadion • Přípravné zápasy

To je dnes ode mě vše, přeji hezký zbytek večera. (20:20:09)

Kopřivničtí dokázali po týdnu porazit Ďábly opět 5:4 v prodloužení. I dnes bylo k vidění vyrovnané utkání, které bylo obohaceno několika brankami. Oba celky byly několikrát ve vedení ale nakonec jsou to hosté z Kopřivnice, kteří se radují z výhry v prodloužení po přesné střele Dominika Suchého, který zkompletoval hattrick.

60:38
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Je rozhodnuto! Po zisku kotouče si udělal prostor ke střele mezi kruhy DOMINIK SUCHÝ, který zamířil přesně do pravého horního rohu a kompletuje hattrick!

60:21
    Ďáblové drží kotouč na svých hokejkách.

60:03
    Vhazování vyhráli domácí.

60:01

Šedesát minut hry o vítězi utkání nerozhodlo. Bude následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

59:57
    Akci Kopřivnice zastavil odpískaný ofsajd.