Karabach – Molde 1:0 (kon.) | Linz – Liverpool 1:3 (kon.) | Leverkusen – Häcken 4:0 (kon.)
Panathinaikos – Villarreal 2:0 (kon.) | Rennes – Maccabi Haifa 3:0 (kon.) | St.Gilloise – Toulouse 1:1 (kon.)
Servette – Slavia 0:2 (kon.) | Šeriff Tiraspol – AS Řím 1:2 (kon.) | Ajax – Marseille 3:3 (kon.)
Atalanta BC – Raków 2:0 (kon.) | Brighton – AEK Atény 2:3 (kon.) | Olympiakos – Freiburg 2:3 (kon.)
Rangers – Real Betis 1:0 (kon.) | Sparta – Aris Limassol 3:2 (kon.) | Sturm Graz – Sporting 1:2 (kon.)
West Ham – Bačka Topola 3:1 (kon.)
Panathinaikos FC
2:0 (1:0)
Villarreal CF
Čtvrtek 21.09.2023, 18:45Evropská liga • Skupina F

Je konec! Domácí celek má za sebou vítězný vstup do skupinové fáze Evropské ligy! Po úvodních minutách velkého boje se domácí prosadili v závěru prvního poločasu. Ve 38. minutě se prosadil Fotis Ioannidis. Ve zbytku poločasu už se příležitosti neurodily. V úvodu druhé půle se hosté snažili hrát aktivněji, jenže domácí branku neohrozili. V závěru navíc přidal pojistku Andraž Šporar. (20:41:32)

90+5

90+3
    Aitor Cantalapiedra se v závěru probil ke střele, jenže neměl seřízená mířidla.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Nově příchozí na hrací plochu se ihned dopustil nedovoleného zákroku.

88
    Střídání v týmu Panathinaikos FC:
    ze hřiště odchází Sebastián Palacios, přichází Aitor Cantalapiedra.

87
    Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Alfonso Pedraza).

85
    Adam Gnezda Čerin si v souboji pomohl loktem a trefil soupeře do obličeje.

84
    Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Alejandro Baena).

81
    Dani Parejo rozehrával přímý kop hostů, jenže vysokým centrem daroval míč do rukavic gólmanovi.
    79. Andraž ŠPORAR - 2:0

79
    Panathinaikos právě vstřelil branku! Domácí celek krátce před koncem duelu přidává druhý gól! ANDRAŽ ŠPORAR se vyplatil jako žolík a přesným zakončením pojistil vedení řeckého celku!

78
    Střídání v týmu Villarreal CF:
    ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Alejandro Baena.

77
    ze hřiště odchází Rubén Pérez, přichází Willian Arão,
    ze hřiště odchází Bernard, přichází Filip Djuričić.

75
    Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Alexander Sörloth).

74
    Chvíli se nehrálo kvůli zranění jednoho z domácích hráčů. Řecký celek nyní kombinuje v zadních řadách.

70
    Dvacet minut před koncem měli domácí znovu přímý kop, jenže z něj soupeřovu branku neohrozili.

69
    ze hřiště odchází Daniel Mancini, přichází Tonny Vilhena,
    ze hřiště odchází Fotis Ioannidis, přichází Andraž Šporar.

68
    Bernard centrem od rohového praporku našel hlavu Mladenoviče, který vůbec netrefil branku.