Fenerbahce – Nordsjaelland 3:1 (kon.) | Ferencváros – Čukarički 3:1 (kon.) | Frankfurt – Aberdeen 2:1 (kon.)
Genk – Fiorentina 2:2 (kon.) | Helsinki – PAOK 2:3 (kon.) | Legia – Aston Villa 3:2 (kon.)
Ludogorec – Trnava 4:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Alkmaar 4:3 (kon.) | Club Bruggy – Besiktas 1:1 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Astana 5:1 (kon.) | Lugano – Bodö/Glimt 0:0 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Breidablik 3:2 (kon.)
Slovan Bratislava – KÍ Klaksvík 2:1 (kon.) | Plzeň – FC Ballkani 1:0 (kon.) | Zorja Luhansk – Gent 1:1 (kon.)
KRC Genk
2:2 (1:2)
ACF Fiorentina
Čtvrtek 21.09.2023, 18:45 • Luminus Arena, Genk • Evropská konferenční liga • Skupina F

To je pro dnešek úplně všechno! Užijte si zbytek dne a u dalších textových přenosů naviděnou. (20:53:51)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:18.

První utkání Konferenční ligy skupiny F je u konce! Genk a Fiorentina se rozcházejí za nerozhodného stavu 2:2. V první půli jsme viděli tři branky, když se v 7.minutě prosadil hostující Ranieri. O pár minut později vyrovnal Zeqiri, aby ve 23.minutě vrátil hostům vedení znovu Ranieri. Druhá půle nabídla opatrnou hru. Až v 85.minutě vyrovnával McKenzie. Domácí mohli dokonce i vyhrát, ale Arokodare trefil v posledních momentech tyč. Oba týmy se rozcházejí za stavu 2:2.

90+6

90+6
    Na závěr obrovská šance domácích! Na přední tyč si naběhl na přízemní centr Arokodare. Tvrdou ranou levou nohou překonal Christensena, ale domácímu celku pomáhá branková konstrukce.

90+5
    Po odraženém balónu se dostal ke střelecké pozici domácí El Hadj. Jeho slabá střela končí v rukavicích brankáře hostů.

90+4
    Italský tým si musí dávat pozor na zadní vrátka, jelikož Arokodare se dostal ke střele ve velkém vápně. Prudkou střelu směřující mezi tři tyče hosté blokují.

90+3
    Genk se již jen zbavuje míčů a kope je směrem dopředu.

90+2
    Fiorentině se po inkasované brance vůbec nedaří dostat k vápnu Genku, to teď potvrdil Lopéz nepřesným nákopem.

90+1
    Patrik Hrošovský se dostal k zakončení. Celou akci už moc prokličkoval, proto střelecký pokus trefuje stopery Italů.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Parisi byl těžkým míčem provětrán na obranné polovině. Svou práci splnil a proto hosté kombinují.

89
    Situace se obrací. Genk se snaží co nejvíce zrdžovat hru na útočné polovině. S bodem bude zřejmě spokojen.

88
    Ait El Hadj se výbornou prací dostal k levému rohovém praporku a zde dokázal pro domácí vybojovat roh.

87
    Střídání v týmu KRC Genk:
    ze hřiště odchází Bilál El Chanús, přichází Patrik Hrošovský.

86
    Fiorentina se najednou oklepala a marnými dlouhými balóny žene své síly dopředu.
    85. Mark MCKENZIE - 2:2

85
    Genk právě vstřelil branku!
    Belgický celek v závěru utkání vyrovnává! Na špičkově zahraný rohový kop Bilala El Chanúse naskočil osamocený MARK MCKENZIE a přesnou tvrdou hlavou k levé tyči nedává vůbec žádnou šanci brankáři Fiorentiny – 2:2.

84
    Bonsu Baah svou rychlostí předběhl všechny obránce a po náběhu nebezpečně stříleně centroval. Obránci Italů jsou pozorní a blokují na roh.

Matyáš Kotlan

Branky: 12. Zeqiri, 85. McKenzie (El Chanús) – 7. Ranieri (Biraghi), 23. Ranieri (Milenković)

Karty:   29. Muñoz (GNK) – 33. Mandragora (FIO), 45+5. Biraghi (FIO)

KRC Genk: Vandevoordt – Muñoz, Sadick, McKenzie, Arteaga – El Chanús (87. Hrošovský), Galarza, Heynen (C), Oyen (77. Ait El Hadj) – Zeqiri (72. Arokodare), Fadera (46. Bonsu Baah).
    Náhradníci: Van Crombrugge, Chambaere – Ouattara, Sor, El Ouahdi, Kayembe, Cuesta, Kongolo.

ACF Fiorentina: Christensen – Kayode, Milenković, Ranieri, Biraghi (C) (63. Parisi) – Arthur, Mandragora (63. López), A. Duncan – González (46. Kouamé), Beltrán (71. Nzola), Sottil (71. Brekalo).
    Náhradníci: Terracciano – Dodô, Infantino, L. Martínez, Comuzzo, Barák, Amatucci.

Rozhodčí: Frappartová – Berchebru, Torregrossa (FRA)