Karabach – Molde 1:0 (kon.) | Linz – Liverpool 1:3 (kon.) | Leverkusen – Häcken 4:0 (kon.)
Panathinaikos – Villarreal 2:0 (kon.) | Rennes – Maccabi Haifa 3:0 (kon.) | St.Gilloise – Toulouse 1:1 (kon.)
Servette – Slavia 0:2 (kon.) | Šeriff Tiraspol – AS Řím 1:2 (kon.) | Ajax – Marseille 3:3 (kon.)
Atalanta BC – Raków 2:0 (kon.) | Brighton – AEK Atény 2:3 (kon.) | Olympiakos – Freiburg 2:3 (kon.)
Rangers – Real Betis 1:0 (kon.) | Sparta – Aris Limassol 3:2 (kon.) | Sturm Graz – Sporting 1:2 (kon.)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 18:10. (23:01:42)

Sporting dokázal v závěrečné čtvrthodině skóre otočit a tak si odváží do Lisabonu vítězství 2:1! Po bezgólovém prvním poločase mohli jít do vedení hosté, ovšem brankář Scherpen dokázal vytáhnout hlavičku Trincão. V 58. minutě se tak dočkal rakouský celek. Kitejšviliho střelu zastavila tyč, ovšem dorážející William Böving už míč do sítě dostal. Poté ještě jednou vynikl domácí gólman Scherpen, jenž dokázal vyrazit zakončení Paulinha i dorážku Inácia, ovšem v závěrečné čtvrthodině dvakrát inkasoval. Nejprve vyrazil střelu Gonçalvese jen do vlastního obránce a Viktor Gyökeres balón posunul do volné brány. V 84. minutě pak obrat dovršil z hranice šestnáctky Ousmane Diomande. Sporting tak vstoupil do skupiny Evropské ligy výhrou.

90+5

90+5
    Hostující Paulinho ještě dostal žlutou kartu za nesportovní chování, konkrétně zakopnutí míče.

90+3
    Po nedovoleném zákroku Prasse na Edwardse setrvají u míče hosté.

90+2
    Adán vyběhl někam na penaltu a vyboxoval ostrý centr domácího hráče.

90+1
    David Affengruber se dopustil faulu, za který dostal žlutou kartu. Navíc standardka pro hosty.

90
    Rozhodčí nastaví pět minut!

88
    Střídání v týmu SK Sturm Graz:
    ze hřiště odchází William Böving, přichází Bryan Teixeira,
    ze hřiště odchází Stefan Hierländer, přichází Mohammed Fuseini.
    88. Horvat nestřílel vůbec zle. Chyběly decimetry.

88
    K hezké střele napřáhl domácí Tomi Horvat. Nemířil vůbec špatně, ale míč přeci jen prosvištěl nad pravou šibenicí z pohledu brankáře Adána!

86
    Najednou to jsou domácí, kteří musejí pospíchat dopředu. Už navíc nemají moc času.
    84. Ousmane DIOMANDE - 1:2

84
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
    Hosté otáčejí průběh zápasu! Po standardní situaci Gonçalvese se míč odrazil na hranici šestnáctky k OUSMANEMU DIOMANDEOVI. Ten si ho srovnal na pravačku a přízemní ranou překonal Scherpena, jenž si na něj pravou rukavící sáhl, avšak nezabránil gólu. Zatím životní trefa tohoto mladého stopera.

83
    Domácí kapitán Stefan Hierländer sice vyhrál souboj ve středu hřiště a udržel míč. Ve snaze o založení protiútoku však nahrál do autu.

82
    Rychlý protiútok Sturmu skončil centrem do rukavic brankáře Adána.

80
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu. I domácí by chtěli zkusit strhnout vedení zase na svou stranu.