Vyškov – Opava 3:5 (kon.) | Mostečtí Lvi – Ústí n/L 8:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 5:1 (kon.)
SHKM Hodonín – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Písek – Kralupy n. Vltavou 2:3 (kon.) | Příbram – Letňany 4:3 (po pr.)
Žďár n/S – Val. Meziříčí 2:3 (po pr.) | Technika Brno – Havířov 1:11 (kon.) | Řisuty – Hronov 1:7 (kon.)
Cheb – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 4:6 (kon.) | Děčín – Chomutov 4:8 (kon.)
Hokej Vyškov
3:5 (1:2, 2:1, 0:2)
HK Opava
Sobota 30.09.2023, 15:00 • ZS Vyškov • 2. liga skupina Východ • Skupina Východ

Tak to je pro hostující tým fantazie. Hráči Vyškova celý zápas ostřelovali branku Opavy, ale nakonec se museli sklonit před výborným gólmanem hostů. Marek Slíž byl dnes rozhodně nejlepším hráčem na ledě. Po čtyřiceti minutách byl stav 3:3 a všichni čekali, kdy padne další gól do opavské branky. Jenže ta se nekonala, Opava vstřelila díky Rouskovi vítězný gól v 54. minutě a pojistku přidal 16 vteřin před koncem třetího dějství Kadula do prázdné branky. Vyškov doma padl s Opavou poměrem 3:5. (17:22:54)

59:44 Kryštof KADULA - 3:5

59:44
    Opava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je KRYŠTOF KADULA. KRYŠTOF KADULA byl na levé straně sám a uklidil touš do prázdné domácí branky. Asistence: Jiří Šindelář a Tomáš Káňa.

59:23
    Domácí hrají powerplay!

58:44
    Radim Štěpánek (Opava) se stihl vrátit včas za branku Opavy.

58:14
    Tomáš Káňa (Opava) tečoval přihrávku na modrou.

57:58
    Opava nespěchá a dobře tahá čas.

57:33
    Jan Dluhoš (Vyškov) vytěsnil střelu Opavanů mimo nebezpečný prostor.

57:05
    Oddechový čas pro tým Hokej Vyškov.

57:03
    Vyloučení v týmu Hokej Vyškov:
    Dominick Vašíček – 2 min., hrubost.

56:55
    Marek Slíž (Opava) ramenem vyrazil pokus z levého kruhu.

56:33
    Jan Thiel (Opava) nahodil puk na domácí branku a hosté jeli střídat.

56:33
    Opava má vhazování v pásmu Vyškova.

56:05
    Dva hráči Vyškova ujeli do rychlého brejku a za Slížem se rozezněla tyčka.

55:35
    Ofsajd zastavil útočné snažení Vyškova.

54:43
    Opava dostala touš ze své třetiny a reklamoval faul.

54:25
    Jiří Šindelář (Opava) dostal s kolegou z obrany touš do bezpečí.

54:15
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách. Opava má vhazování v pásmu Vyškova.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 12. Lehečka (D. Hohl, Komínek), 29. Dluhoš, 35. Komínek (Krejčiřík, Lehečka) – 11. Štěpánek (Krupa, Rousek), 16. Stuchlík (Krupa, Rousek), 22. Káňa (Kadula, Rousek), 54. Rousek (Štindl, Jak. Ludvík), 60. Kadula (Šindelář, Káňa)

Hokej Vyškov: Šarman (Synek) – Hefka, Holemý, Dluhoš, Studený, Mikulík, D. Hohl, Žižka (C) – Kořenek, D. Vašíček, Ramert – Janeček, Tomajko, Sebera – Štefka, Popelka, Lehečka – Krejčiřík, Komínek (A).
    Trenér: Michal Konečný

HK Opava: Slíž (Nowak) – Koblížek, Šindelář, Štěpánek, Lehotský, Thiel, Jak. Ludvík, Pachula – Krupa, Stuchlík, Rousek – Dobša, Káňa, Kadula – Kotásek, Beránek, Vašenka – Buršík, Štindl, Hendrych.
    Trenér: Pavel Zdráhal

Rozhodčí: Jakub Koziol – Marek Bubela, Martin Voznička