Astana – Plzeň 1:2 (kon.) | Besiktas – Lugano 2:3 (kon.) | Bodö/Glimt – Club Bruggy 0:1 (kon.)
Breidablik – Zorja Luhansk 0:1 (kon.) | FC Ballkani – Dinamo Záhřeb 2:0 (kon.) | Gent – Maccabi Tel Aviv 2:0 (kon.)
KÍ Klaksvík – Lille 0:0 (kon.) | Olimpija Lublaň – Slovan Bratislava 0:1 (kon.) | Aberdeen – Helsinki 1:1 (kon.)
Alkmaar – Legia 1:0 (kon.) | Aston Villa – Zrinjski Mostar 1:0 (kon.) | Čukarički – Genk 0:2 (kon.)
Fiorentina – Ferencváros 2:2 (kon.) | Nordsjaelland – Ludogorec 7:1 (kon.) | PAOK – Frankfurt 2:1 (kon.)
Trnava – Fenerbahce 1:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:2 (0:0)
Fenerbahce Istanbul
Čtvrtek 05.10.2023, 21:00 • Štadión Antona Malatinského, Trnava • Evropská konferenční liga • Skupina H

To je pro dnešní den vše! Přeji vám dobrou noc a u dalších textových přenosů naviděnou. (23:05:45)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:10.

Zápas druhého kola základní skupiny Konferenční ligy mezi Trnavou a Fenerbahce je u konce! Tři body se zaslouženě vezou do Turecka. První půle byla nepříliš zajímavá, když nebyla k vidění žádná velká šance, ale jen přízemní převaha hostů. Ve druhé půli měli oba týmy dvě velké šance, které nevyužili. V 70.minutě otevřel skvělou střelou skóre King. O deset minut později znovu tento hráč už zvyšoval na 2:0. Duel v 88.minutě po cyhbě domácích zdramatizoval Oforiho, jenže i přes závěrečný tlak se domácím nepodařilo vyrovnat. Oba celky se rozchází za stavu 1:2.

90+10
    90+10. Závěrečná šance domácího Ristovského gólem neskončila.

90+10
    Velká šance Spartaku na závěr! Z pravé strany si našel centr Milan Ristovski. Hlavičkovým obloučkem mířil na zadní tyč, ale míč nakonec minul o kousek hostující svatyni.

90+9
    Celou situaci ještě potvrdil VAR. Trnava pokračuje za honbou za vyrovnání.
    90+8. Tadićova trefa byla rovněž z ofsajdu.

90+8
    Dušan Tadič si našel náběhovou přihrávku svého spoluhráče. Unikal sám na bránu a do protipohybu překonal Takáče. Jenže celou situaci zastavuje zvednutý praporek.

90+8
    Domácí bojovali ve vápně o střelecký pokus. Ten nakonec přišel, byl ale slabý a proto ho Eğribayat kryje do rukavic.

90+7
    Trnava má spoustu času. Azango vybojoval na pravé straně autové vhazování, které bude zřejmě dlouhé.

90+6
    Fenerbahce zakládalo rychlý brejk, který domácí obrana odhadla na jedničku a znovu míří do útoku.

90+5
    Adrián Zeljkovič se dostal osamocený k hlavičce z levé strany. Pokus mířil vedle branky, ale píská se ofsajdové postavení domácích.

90+5
    Ofori odvedl skvělou práci na pravé lajně. Padající obránce zahrál rukou. Standartní situace pro Trnavu.

90+4
    Spartak Trnava stále živí naději na vyrovnávací branku, ale bude muset výrazně zabrat do ofenzivy.

90+3
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90+2
    Branka neplatí! VAR našel v celé situaci ofsajd a proto Stegemann zvedá ruku vzhůru. Stav 1:2.