AEK Atény – Ajax 1:1 (kon.) | Aris Limassol – Rangers 2:1 (kon.) | Real Betis – Sparta 2:1 (kon.)
Freiburg – West Ham 1:2 (kon.) | Marseille – Brighton 2:2 (kon.) | Raków – Sturm Graz 0:1 (kon.)
Sporting – Atalanta BC 1:2 (kon.) | Bačka Topola – Olympiakos 2:2 (kon.) | AS Řím – Servette 4:0 (kon.)
Häcken – Karabach 0:1 (kon.) | Liverpool – St.Gilloise 2:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Panathinaikos 0:0 (kon.)
Molde – Leverkusen 1:2 (kon.) | Slavia – Šeriff Tiraspol 6:0 (kon.) | Toulouse – Linz 1:0 (kon.)
Villarreal – Rennes 1:0 (kon.)
AS Řím
4:0 (1:0)
Servette Ženeva
Čtvrtek 05.10.2023, 21:00 • Stadio Olimpico, Řím • Evropská liga • Skupina G

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:16. (22:59:39)

Druhá půle byla na góly bohatší a i kvalitativně lepší, než ta předchozí. Prosazovali se pouze domácí fotbalisté, kteří poslali do soupeřovy svatyně ještě další tři míče a zaslouženě se radují z vítězství. Švýcarský tým toho směrem dopředu mnoho nepředvedl, možná rozhodujícím momentem bylo prvních deset minut druhého poločasu, kde Servette inkasovalo dvakrát a to se pak už těžce hraje.

90+5

90+4
    Až nyní se může hrát dál a nastavení se tak o něco protáhne.

90+2
    Rick Karsdorp inkasoval nepříjemný úder do hrudi a zůstává ležet na trávníku.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě tři minuty.

90
    Nicola Zalewski zůstal u hranice vápna zcela sám, pravačkou ale balón namířil vedle vzdálenější tyče.

88
    Střídání v týmu Servette Ženeva:
    ze hřiště odchází Miroslav Stevanović, přichází Hussayn Touati.

87
    Kejgo Cunemoto prováhal správný okamžik ke střele a nakonec se nedovolal ani faulu. Měl to hráč hostů zkusit, neboť už nebylo co ztratit.

85
    Leandro Paredes inkasoval hodně nepříjemný úder od protihráče a tady měla být jistě udělena žlutá karta.

84
    Bendegeuz Bolla se snažil odražený míč vrátit zpátky před bránu, provedl to ale špatně a Mile Svilar bude rozehrávat od své svatyně.

83
    Zblokovaný centr přináší Ženevě další roh, čas se neúprosně krátí.

81
    Žlutá karta pro tým Servette Ženeva (David Douline).

81
    Vzápětí navíc faulují a bude se žlutit.

80
    Málem se hosté dostali do šance, po špatné kombinaci na útočné polovině o balón přicházejí.

78
    Kejgo Cunemoto ve snaze zaútočit fauloval Nicolu Zalewskiho, kterému nakonec pomáhá zpátky na nohy.

77
    Střídání v týmu AS Řím:
    ze hřiště odchází Edoardo Bove, přichází Francesco D´Alessio.

74
    ze hřiště odchází Chris Bedia, přichází David Douline.

72
    Jérémy Frick si vyběhl z brány a míč uklidil do rukou. Nikam příliš nepospíchá, jeho tým už moc šancí na úspěch nemá.

Petr Frömel

Branky: 21. Lukaku (Çelik), 46. Belotti (Pellegrini), 52. Pellegrini (Çelik), 59. Belotti (Paredes)

Karty:   70. Ondoua (SRV), 81. Douline (SRV)

Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:16.
    AS Řím: Svilar – G. Mancini (C) (65. Karsdorp), Cristante, Ndicka – Çelik, Bove (77. D´Alessio,), Paredes, Aouar (46. Pellegrini, 57. Pagano), El Shaarawy – Lukaku (65. Zalewski), Belotti.
    Náhradníci: Patrício, Boer – Spinazzola, Pisilli, Dybala, Mannini, J. Costa.

Trenér: S. Foti.

Servette Ženeva: Frick (C) – Cunemoto, Vouilloz, Severin, Mazikou – Stevanović (88. Touati), Antunes (64. Cognat), Ondoua, Kutesa (64. Bolla) – Crivelli (64. Guillemenot), Bedia (74. Douline).
    Náhradníci: Mall, Besson – Henchoz, Diba, T. Ouattara, Simo.

Trenér: R. Weiler.

Rozhodčí: I. Pajac – I. Mihalj, V. Durak (všichni CRO)