AEK Atény – Ajax 1:1 (kon.) | Aris Limassol – Rangers 2:1 (kon.) | Real Betis – Sparta 2:1 (kon.)
Freiburg – West Ham 1:2 (kon.) | Marseille – Brighton 2:2 (kon.) | Raków – Sturm Graz 0:1 (kon.)
Sporting – Atalanta BC 1:2 (kon.) | Bačka Topola – Olympiakos 2:2 (kon.) | AS Řím – Servette 4:0 (kon.)
Häcken – Karabach 0:1 (kon.) | Liverpool – St.Gilloise 2:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Panathinaikos 0:0 (kon.)
Molde – Leverkusen 1:2 (kon.) | Slavia – Šeriff Tiraspol 6:0 (kon.) | Toulouse – Linz 1:0 (kon.)
Villarreal – Rennes 1:0 (kon.)
TSC Bačka Topola
2:2 (0:1)
Olympiakos Pireus
Čtvrtek 05.10.2023, 18:45 • TSC Arena, Bačka Topola • Evropská liga • Skupina A

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:7. (20:45:35)

Olympiakos FC měl dlouho dobu vykročeno k očekávanénu zisku tří bodů, zvláště po trefách Masourase a Podenceho. Za domácí , ale po hodině hry dokázal nejprve snížit Djakovac a vyloučení obránce Ntoie dokázal v poslední minutě utkání potrestat Pantović.

Oba soupeři si tedy připisují po bodu, což tedy znamená velkou ztrátu pro řeckého zástupce.

90+6

90+6
    Jovetić byl faulován Ćalušičem což je poslední událostí tohoto zápasu.

90+5
    Po rozehraném rohu Sóse se nepřesným zakončením prezentoval Vulić.

90+4
    Střídání v týmu TSC Bačka Topola:
    ze hřiště odchází Marko Rakonjac, přichází Jovan Vlalukin.

90+4
    Žlutá karta pro tým TSC Bačka Topola (Nemanja Petrović).

90+3
    Podobně si vedl i jeho spoluhráč Ola Solbakken.

90+2
    Jovetičově střelě chyběla větší přesnost.

90+1
    VAR systém vyrovnávací branku TSC Bačka Topola posvětil, jelikož nebylo porušeno pravidlo o ofsajdu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut!
    90. Miloš PANTOVIĆ - 2:2

90
    Bačka Topola právě vstřelila branku!
    Jenže případný nastavený čas zastínila situace, kdy Stojić vyzval ke skórování náhradníka MILOŠE PANTOVIĆE jenž do utkání zasáhl až v průběhu druhé půle a ten k velké radosti na tribunách skóruje na 2:2! Asistence: Nemanja Stojić.

89
    Na stadionu je netrpělivě očekáváno, kolik minut nastaví francouzský rozhodčí Bastien.

87
    ze hřiště odchází Saša Jovanović, přichází Bence Sós,
    ze hřiště odchází Milan Radin, přichází Martin Mirčevski.

85
    Přímý kop rozehrál brankář Paschalakis, logicky co nejdále od svého pokutového území.

85
    Žlutá karta pro tým Olympiakos FC (Alexandros Paschalakis) – nepsortovní chování – zdržování hry.

84
    Rakonjac svedl další urputný souboj se záložníkem Porozem v němž si pomohl faulem

82
    Jovetičovu střelu dokázal včas zablokovat záložník Nemanja Stojić.

Rostislav Králik

Branky: 64. Djakovac (Jovanović), 90. Pantović (Stojić) – 17. Masouras (Podence), 56. Podence (Fortunis)

Karty:   90+4. Petrović (BAC) – 85. Paschalakis (OLY)   71. Ntoi (OLY)

Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:7.
    TSC Bačka Topola: Ilić – Cvetković, Čalušić, Antonić (C) (79. Vulić), Petrović – Radin (87. Mirčevski), Stojić, Djakovac, Stanić (79. Pantović) – Rakonjac (90+4. Vlalukin), Jovanović (87. Sós).
    Náhradníci: Simić, Jorgić – Milovanović, Kuveljić, Ćirković, Krstić.

Trenér: Žarko Lazetić

Olympiakos Pireus: Paschalakis – Quini, Ntoi, Retsos, Rodinei – Camara, Hezze – Podence (62. Jovetić), Fortunis (C) (75. Alexandropoulos), Masouras (63. Solbakken) – al-Kaabí (75. Porozo).
    Náhradníci: Papadoudis, Tzolakis – Ortega, El Arabi, Vrousai, Biel, J. Carvalho.

Trenér: Diego Martínez