Cádiz – Girona 0:1 (kon.) | Real Madrid – Osasuna 4:0 (kon.) | Mallorca – Valencia 1:1 (kon.)
Sevilla – Rayo Vallecano 2:2 (kon.)
RCD Mallorca
1:1 (1:1)
Valencia CF
Sobota 07.10.2023, 18:30 • Estadi Mallorca Son Moix (Palma de Mallorca) • Španělská LaLiga • 9. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit u dalšího Onlajnu. (20:32:32)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 16:11.

V 9. kole Španělské LaLigy remizovala Mallorca s Valencií 1:1. Domácí otevřeli skóre v 5. minutě, kdy se po chybě v zadních řadách Valencie Prosadil kapitán Rodrígez. V nastaveném čase 1. poločasu srovnal po krásné akci Diego Lopez. 2. poločas byl velmi vyrovnaný s minimem šancí. Tu jedinou měl domácí Giovanni Gonzalez, který nastřelil z úhlu tyč. Utkání tak skončilo 1:1. Valencie zůstává na 9. místě ligové tabulky, Mallorca se posouvá na místo 13.

90+7
    Hlavní rozhodčí ukončil dnešní zápas.

90+6
    Vhazovat budou hosté.

90+5
    Střídání v týmu Valencia CF:
    ze hřiště odchází Thierry Correia, přichází Hugo González.

90+3
    Na hřišti zůstal ležet Correia, který dostal křeče.

90+2
    Ndiaye vyslal spíše propagační střelu na bránu brankáře Mamardašviliho.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Emoce na hřišti vzplály, když Amallah sestřelil domácího záložníka. Od rozhodčího vidí zdvižený varovný prst.

87
    Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Ndiaye. Střela byla ale zablokovaná.

86
    Domácí mají k dispozici roh.

83
    Domácí se dožadují penalty, když po souboji zůstal ležet ve vápně Muriqi. Rozhodčí neodpískal.

81
    Hosté budou zahrávat volný přímý kop.

80
    Mascarell teď zachránil domácí, když z malého vápna odpálil míč před hostujícím Amallahem.

79
    Valencie bude zahrávat roh.

78
    Hugo Duro měl teď obrovskou příležitost, když si přebral míč od Guerry. Míč si špatně spracoval a střela byla zblokována.