Vltavín – Plzeň B 1:1 (kon.) | Králův Dvůr – Karlovy Vary 1:3 (kon.) | Č. Budějovice B – Táborsko akademie 5:2 (kon.)
Domažlice – Písek 4:0 (kon.)
Dynamo České Budějovice B
5:2 (3:2)
FC Táborsko akademie
Sobota 07.10.2023, 10:30 • TCM Mladé • Česká fotbalová liga (A) • 10. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (12:31:14)

V rámci 10. kola ČFL rozstřílelo domácí SK Dynamo České Budějovice B FC Silon Táborsko B 5:2. Hned ve 20. vteřině utkáni se prosadil Prášek, na kterého v 6. minutě navázal po rohovém kopu Hák. Hosté snížili zásluhou Edeho v 11. minutě a v 27. minutě po rychlé akce srovnával Schramhauser. Zásluhou Nováka domácí šli do kabin s vedením 3:2.
    Po změně stran se hrál spíše soubojový fotbal s minimem šancí. V 75. minutě se Jiří Kladrubský postavil ke značce pokutového kopu a suverénně proměnil. Od té doby bylo Dynamo lepší a svůj výkon korunovalo 2. gólem Martina Práška v utkání. Domácí Dynamo tak získává do tabulky další tři body. Má jich celkem 15 a nachází se na 5. místě. To Táborsko se nachází na místě 12.

90+3
    Hlavní rozhodčí Nejedlo ukončuje dnešní zápas.

90+2
    Jiří Kladubský vyslal zpoza vápna střelu jen doprostřed brány, se kterou brankář Matoušek neměl problémy.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Střídání v týmu Dynamo České Budějovice B:
    ze hřiště odchází Šimoník, přichází Bastl.

90
    ze hřiště odchází Bečvář, přichází Smejkal.
    88. PRÁŠEK - 5:2

88
    Po outovém vhazování se sám před vápnem ocitl MARTIN PRÁŠEK, který zaznamenal svou 2. branku v dnešním zápase.

88
    Hostující brankář nerozehrál vůbec dobře. Poslal míč do zámezí.

87
    Útočná faul předvedli hráči Dynama.

85
    Volný přímý kop nerozehrál Aleš Nešický dobře. Míč skončil v rukavicích domácího gólmana.

83
    Joseph Ede si naběhl na centr a sám tváří v tvář neprostřelil domácí gólmana. Brankář Andrew skvěle zmenčil úhel.

82
    Martin Prášek ve skluzu těsně přestřelil bránu. Může se držet za hlavu, protože tohle byla velká šance.

81
    Nepřesnou kombinaci předvedli hráči Táborska.

80
    Nebezpečnou střelu po rohu vyslal Jiří Kladrubský. Míč ale těsně minul hostující bránu.

79
    Hosté odvrátili míč na další rohový kop.

78
    Jan Malecha bude zahrávat rohový kop.
    76. KLADRUBSKÝ - 4:2

Jan Janča

Branky: 1. Prášek, 6. Hák, 34. Novák, 76. Kladrubský (pen.), 88. Prášek – 11. Ede, 27. Schramhauser

Karty:   15. Ede (TBB)

Dynamo České Budějovice B: Andrew – Bečvář, Dejanovič, Hák – Hora, Jungbauer, Malecha (C), Novák – Polanský, Prášek, Šimoník
    Náhradníci: Pernický – Bastl, Kladrubský, Němeček, Smejkal,

Trenér: Dušan Žmolík

FC Táborsko akademie: Matoušek – Brabec, Plucar, Schindler, Kopřiva – Nešický, Slavík, Schramhauser – Alozie, Novák, Ede
    Náhradníci: Mrzena – Kubovský, Škrleta, Špaček, Vozihnoj, Vysušil

Trenér: Lukáš Zeman

Rozhodčí: Nejedlo – Glogar, Gerhardt