Radomiak – ŁKS 3:0 (kon.) | Widzew – Stal M. 1:0 (kon.) | Zagłębie – Piast Gliwice 1:1 (kon.)
Chorzów – Pogoň 0:3 (kon.)
konec
Zagłębie Lubin
1:1 (1:0)
GKS Piast Gliwice
Sobota 07.10.2023, 17:30 • Stadion Zagłębia, Lubin • Polská Ekstraklasa • 11. kolo
Předzápasové kurzy
     
    90+5
    Konec zápasu. (19:22:38)
     
    85
    Žlutá karta pro tým Zagłębie Lubin (Bartosz Kopacz).
     
    83
    Střídání v týmu Zagłębie Lubin:
    ze hřiště odchází Bartłomiej Kłudka, přichází Mateusz Grzybek.
     
    83
    Střídání v týmu Zagłębie Lubin:
    ze hřiště odchází Mateusz Wdowiak, přichází Damjan Bohar.
     
    83
    Střídání v týmu GKS Piast Gliwice:
    ze hřiště odchází Jorge Félix, přichází Jakub Holúbek.
    80.
     
    77
    Žlutá karta pro tým GKS Piast Gliwice (Damian Kądzior).
    73. Grzegorz Tomasiewicz (PIA) - 1:1
     
    73
    Gliwice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je GRZEGORZ TOMASIEWICZ.
     
    72
    Střídání v týmu Zagłębie Lubin:
    ze hřiště odchází Juan Muñoz, přichází Arkadiusz Woźniak.
    69.
     
    67
    Střídání v týmu GKS Piast Gliwice:
    ze hřiště odchází Serhij Krykun, přichází Damian Kądzior.
     
    59
    Střídání v týmu Zagłębie Lubin:
    ze hřiště odchází Serhij Buleca, přichází Marek Mróz.
     
    59
    Střídání v týmu Zagłębie Lubin:
    ze hřiště odchází Marko Poletanović, přichází Tomasz Makowski.
     
    54
    Střídání v týmu GKS Piast Gliwice:
    ze hřiště odchází Michael Ameyaw, přichází Miłosz Szczepański.
    Branky: 45. Ławniczak – 73. Tomasiewicz

    Karty:   85. Kopacz (ZAG) – 77. Kądzior (PIA)


    Zagłębie Lubin: Dioudis – Kłudka (83. Grzybek), Ławniczak, Kopacz, Kirkeskov – Dąbrowski, Poletanović (59. Makowski) – Chodyna, Buleca (59. Mróz), Wdowiak (83. Bohar) – Muñoz (72. Woźniak).
    Náhradníci: Burić – Pieńko, Nalepa, Mata.

    GKS Piast Gliwice: Plach – Pyrka, J. Czerwiński, Mosór, Katranis – Tomasiewicz, Dziczek – Ameyaw (54. Szczepański), Chrapek, Krykun (67. Kądzior) – Félix (83. Holúbek).
    Náhradníci: K. Szymański – Munoz, Huk, Karbowy, Mokwa, Bykowski.

    Rozhodčí: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
    thejrc.org