Cádiz – Girona 0:1 (kon.) | Real Madrid – Osasuna 4:0 (kon.) | Mallorca – Valencia 1:1 (kon.)
Sevilla – Rayo Vallecano 2:2 (kon.)
Sevilla FC
2:2 (0:2)
Rayo Vallecano
Sobota 07.10.2023, 21:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španělská LaLiga • 9. kolo

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 11:2. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:19. (23:08:25)

Také druhá půle přinesla dva góly a opět do stejné brány, jako v té první, jediný rozdíl byl v tom, že se prosazoval jiný celek, a sice ten domácí. Sevilla vstoupila do druhého poločasu velmi aktivně, poměrně brzy vstřelila kontaktní gól, jenže navzdory dalším šancím se jí nedařilo srovnat. To se jí povedlo až v samém závěru po rohovém kopu. Domácí tak byli aktivnější ve druhém dějství, Vallecano pro změnu v tom prvním, remíza je tak spravedlivá.

90+7

90+7
    Žlutá karta pro tým Sevilla FC (Joan Jordán). Hráč, který do zápasu nezasáhl, inkasoval kartu po konci duelu za nemístné poznámky. Domácím se možná nelíbilo, že nebylo nastaveno ještě víc minut.

90+6
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelný závěr, domácím se z poslední akce daří vyrovnat a nejspíš zaslouženě. Dopředu se vydal i gólman Sevilly, kterého centr přeletěl, ovšem JÚSUF EN-NESÍRÍ měl už více štěstí, vyskočil nejvýš ze všech hráčů a hlavičkoval k bližší tyči brány, kam se Stole Dimitrievski jen ohlédl.

90+6
    Tak ještě jeden rohový kop pro Sevillu.

90+6
    Domácím se krátí čas, ti navíc musí zakládal útok od své brány.

90+4
    Rafa Mir byl blízko vyrovnání, když si zpracoval míč na úrovni penalty, z otočky jej ale nepřesnou střelou odehrál ze svého pohledu vedle pravé tyče. Kdyby zamířil do brány, byl by to gól, neboť Stole Dimitrievski uskakoval na opačnou stranu.

90+2
    Lucas Ocampos poslal míč hlavou do vzduchu, ten se následně snesl do náruče gólmana Vallecana.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě šest minut.

89
    Domácí reklamovali hru rukou ve vápně, ani VAR ji však neposvětil.

88
    Stole Dimitrievski musel ven z brány, míč se mu povedlo pravačkou vyboxovat do bezpečí.

87
    Dobře postavená zeď odvedla svou práci, hosté ještě chvíli zůstali na balónu, ale už rozehrává od brány Ørjan Nyland.

86
    Rayo si vynutilo faul před vápnem Sevilly, může tak šetřit čas a navíc ohrozit soupeřovu bránu.

84
    Žlutá karta pro tým Sevilla FC (Jesús Navas).

84
    Žlutá karta pro tým Rayo Vallecano (Kike Pérez). Takový zápis do statistik si hráč Vallecana asi nepředstavoval.

83
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Álvaro García, přichází Jorge De Frutos.

83
    ze hřiště odchází Isi Palazón, přichází Josep Chavarría.

Petr Frömel

Branky: 50. Sow (Badé), 90+6. en-Nesírí (Rakitić) – 21. Valentín, 26. Á. García (de Tomás)

Karty:   36. Gudelj (SEV), 45+3. Sow (SEV), 67. Suso (SEV), 84. Navas (SEV), 90+7. Jordán (SEV) – 74. A. Hernández (VLL), 84. K. Pérez (VLL)

Sevilla FC: Nyland – J. Sánchez (78. Navas), Badé, Gudelj, Acuña (46. Pedrosa) – Sow, Reges (C) (37. Rakitić) – Suso (81. Mir), Ó. Torres (46. Ocampos), Lukebakio – en-Nesírí.
    Náhradníci: Flores – Gattoni, S. Ramos, Marcão, Jordán, Soumaré, Januzaj.

Trenér: J. Luis Mendilibar.

Rayo Vallecano: Dimitrievski – Balliu, Lejeune, A. Hernández, Espino – Palazón (83. Chavarría), Ciss, Valentín (C) (83. K. Pérez), Á. García (83. De Frutos) – de Tomás (69. Camello), Trejo (55. U. López).
    Náhradníci: Cárdenas – Ratiu, Pascual, J. Pozo, D. Méndez, Falcao, Bebé.

Trenér: Francisco.

Rozhodčí: I. Díaz de Mera – D. Santaursula, I. Hernández