Los Angeles – Vegas 4:7 (kon.) | Arizona – Anaheim 7:1 (kon.) | Florida – Tampa 2:4 (kon.)
Minnesota – Dallas 4:0 (kon.) | Detroit – Toronto 4:3 (kon.) | Ottawa – Montreal 4:6 (kon.)
Washington – Columbus 2:4 (kon.) | St. Louis – Chicago 5:3 (kon.)

2. Marco Rossi (MIN) – 1+0
    3. Mats Zuccarello (MIN) – 0+2 (02:45:24)

Minnesota v generálce před novou sezonou NHL porazila Dallas 4:0, když vyrovnaný průběh zápasu rozhodla až ve třetí třetině. Mezi 43. a 52. minutou vsítila tří góly a dokráčela si pro vítězství v posledním utkání přípravného kempu.

59:52
    Ještě jeden zásah Gustavssona, který o čisté konto dnes už nepřijde.

58:44
    V závěru se hra trochu kouskuje. Hosté se snaží alespoň o čestný úspěch a Gustavsson má teď dost práce s tím, aby udržel čisté konto.

58:13
    Jordie Benn nedokázal prostřelit bránícího protihráče, od něhož se kotouč odráží do ochranné sítě.

57:45
    Generálka mezi Minnesotou a Dallasem se pomalu chýlí ke svému konci. Domácí by utkání už rádi v klidu dohráli.

57:05
    Gustavsson přerušuje hru ve svém pásmu, bude se vhazovat po jeho pravici.

56:22
    Kotouč vyletěl v obranné třetině Dallasu po sražené střele do ochranné sítě. Vhazovat se bude před Wedgewoodem.

55:13
    Gustavsson zlikvidoval střelu Jordieho Benna od modré čáry a přerušuje hru. Komerční brejk.

53:58
    Aniž by došlo k ohrožení branky Minnesoty, tak se Zuccarello vrátil na ledovou plochu.

51:58
    Nakonec byl za vyprovokování bitky ovšem potrestán Mats Zuccarello. Takže následuje přesilová hra Dallasu.

51:58
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
    Brandon Duhaime – 5 min. + 10 min. osobní trest, bitka,
    Mats Zuccarello – 2 min., vyprovokování bitky.

Vyloučení v týmu Dallas Stars:
    Mason Marchment – 5 min. + 10 min. osobní trest, bitka.

51:58
    A další rvačka ve středním pásmu. Duhaime tak dlouho provokoval Marchmenta, až nakonec docílil svého a porval se s ním ve středním pásmu.

51:23
    Po vhazování se spolu pustili do rvačky Pat Marron a Jamie Benn. Oba jdou na pět minut na trestnou lavici.
    51:20 Marco ROSSI - 4:0

51:20
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Jenže čtvrtý gól v síti Dallasu přichází. Ve hře v pěti na obou stranách se Folignovi povedlo zachytit puk u zadního mantinelu a chyba hostů při rozehrávce je potrestána. MARCO ROSSI v levém kruhu vypálil z voleje a překonal Wedgewooda. Asistence: Marcus Foligno.

50:55
    Marchment se dostal zpět na led. Ve stejnou chvíli přerušil hru brankář Minnesoty, který zastavil nahozený puk. Komerční pauza.

50:15
    Dallas usilovně brání toto oslabení, další inkasovaný gól by už znamenal konec veškerým nadějím.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 11. Middleton (Goligoski, Foligno), 43. Merrill (Zuccarello), 47. Kaprizov (Boldy, Zucarello), 52. Rossi (Foligno)

Minnesota Wild: Gustavsson (Fleury) – Addison, Merrill, Middleton, Faber, Brodin, Goligoski – Boldy, Eriksson Ek, Foligno, Maroon, Duhaime, Rossi, Dewar, Zuccarello, Hartman, Gaudreau, Johansson, Kaprizov
    Trenér: Dean Evason

Dallas Stars: Oettinger (41. Wedgewood) – Heiskanen, Lundkvist, Bichsel, Lindell, Harley, Jo. Benn – Dellandrea, Stankoven, Ja. Benn, Smith, Steel, Robertson, Bourgue, Blümel, Marchment, Back, Seguin, Duchene
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Schlenker, Hiff – Hunt, Berg