Buffalo – Pittsburgh 4:7 (kon.) | Carolina – Nashville 4:1 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 0:3 (kon.)
Edmonton – Seattle 3:1 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:1 (kon.) | Los Angeles – Vegas 4:7 (kon.)

2. Jonathan Marchessault (VGK) – 1+3
    3. Quinton Byfield (LAK) – 0+1 (00:56:43)

Je za námi utkání mezi Los Angeles a Vegas. Do zápasu vstoupili Králové skvěle, brzy vedli 2:0 a 3:1, jenže pak začali hosté ztrátu stahovat. Zhruba v polovině utkání bylo srovnáno, ale domácí vrátil do vedení Fiala. Po dvou třetinách sice Kings vedli, avšak třetí perioda už jednoznačně patřila obhájci trofeje. V poslední části skórovali Roy, Marchessault a dvakrát Eichel, takže Golden Knights utkání vyhráli 7:4.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou!

59:45
    Zápas se už z obou stran jen a pouze dohrává. Je jisté, že důležitou výhru před startem nového ročníku si připíší hokejisté Golden Knights.
    59:04 Jack EICHEL - 4:7

59:04
    Vegas právě vstřelilo branku!
    Definitivní pojistku na vítězství Vegas dodává JACK EICHEL, který ještě z vlastního pásma trefil opuštěnou branku. 4:7. Asistence: Brett Howden.

58:35
    Talbot už je na střídačce, takže domácí celek zkouší štěstí v šesti.

58:04
    Puk do útočného pásma nahodil Kopitar. Domácí by nutně potřebovali získat tlak, aby mohli případně i odvolat brankáře Talbota.

57:26
    Barbašev hledal přihrávkou mezi kruhy Eichela, jenž si ale puk nezpracoval. Čas se ovšem Králům krátí.

56:23
    Hosté pokračují v napadání a Los Angeles už nepředvádí tak kvalitní výkon jako v prvních dvou třetinách. Jde vidět, že Kings jsou rozhození.

56:03
    Dorofejev důsledně napadal v útočném pásmu, kotouč však na svou hokejku nezískal.

55:02

54:55
    Pietrangelo vyslal střílené nahození, které bylo kousek před Talbotem tečováno. Brankář Los Angeles ale předvedl skvostný zákrok.

54:12
    Barbašev našel mezi kruhy Roye, kterému rána příliš nesedla. Černá guma zapadla asi dvacet centimetrů vedle zadní tyče.

53:53
    Po skvělé přihrávce z rohu kluziště se v šanci ocitl Stone, který ale trefil prostor, kam se zrovna Talbot přesouval.

53:02
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings:
    Kevin Fiala – 2 min., vysoká hůl.

52:50
    Grundström zkusil štěstí z poměrně ostrého úhlu. Jeho rána zamířila do připravené lapačky brankáře Hilla.

52:22

52:03
    Theodore nahazoval od modré čáry. Kotouč nikdo netečoval, ale stejně musel být Talbot v pozoru.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 2. Kopitar (Byfield, Doughty), 5. Roy (Dubois, Fiala), 9. Arvidsson (Kempe, Doughty), 36. Fiala (Dubois, Roy) – 6. Barbašev (Marchessault, Pietrangelo), 20. Stephenson (Eichel, Stone), 27. Theodore (Marchessault, Eichel), 44. Roy (Carrier, Pachal), 49. Eichel (Marchessault, McNabb), 50. Marchessault (Stone, Eichel), 60. Eichel (Howden)

Los Angeles Kings: Talbot (Copley) – Doughty (A), Anderson, Roy, Gavrikov, Englund, Spence, Björnfot – Kempe, Kopitar (C), Byfield – Grundström, Dubois, Fiala – Arvidsson, Danault (A), Moore – Lewis, Lizotte
    Trenér: Todd McLellan

Vegas Golden Knights: Hill (Thompson) – Pietrangelo (A), Hague, McNabb, Theodore, Pachal, Hutton – Barbašev, Eichel, Marchessault – Stone (C), Stephenson, Cotter – Dorofejev, Howden, Amadio – Kolesar, Roy, Carrier
    Trenér: Bruce Cassidy

Rozhodčí: Beach, Kozari – Gibbons, Johnson