Vítkovice – Biel cz 4:3 (po pr.) | Stavanger – Třinec cz 2:4 (kon.) | Aalborg – Innsbruck 4:6 (kon.)
Mannheim – Rouen 3:2 (kon.) | Bolzano – Pelicans Lahti 3:4 (po pr.)
Stavanger Oilers
2:4 (0:2, 0:0, 2:2)
HC Oceláři Třinec
Středa 11.10.2023, 18:00 • DNB Arena, Stavanger, Norsko • Hokejová Liga mistrů • 5. kolo

50:09
    S třineckým celkem to vypadá ještě hůř. Jelikož faul byl v oslabení, přesilovka Ocelářů skončila, navíc následuje přesilovka Olejářů.

50:09
    Velká šance norského celku, poté co Jeřábek zaváhal, na branku si to namířil Langan, ale hákovaný nedokázal přesně zakončit. Rozhodčí navíc nařídili trestné střílení.

48:27
    Oceláři si zahrají první přesilovou hru, když Romana podrazil Hoff. Norský útočník je vyloučen na dvě minuty.

37:59
    Domácí jeli do přečíslení dva na jednoho, Langan přihrál před branku Granovi, ale tomu Růžička nadzvedl hůl. Rozhodčí budou vylučovat třineckého hráče za hákování.

24:55
    Třinečtí chvíli hráli v šesti a Stavanger si zahraje druhou přesilovou hru. Trest odpyká Libor Hudáček.

15:20
    Stavanger si zahraje přesilovou hru. Nedomlel fauloval u mantinelu rozjetého soupeře, když jej zasáhl kolenem. Následně vznikla šarvátka na modré čáře. Na trestné lavici je ale jen třinecký hráč za faul kolenem. Výše trestu – dvě minuty.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 51. Trettenes (TS), 56. Ulriksen (Kissel, Trettenes) – 1. Daňo (Hudáček, Nestrašil), 15. Voženílek (Pánik, Polášek), 43. Marinčin (Smith, Dravecký), 59. Růžička (Voženílek, Pánik)

Stavanger Oilers: Holm (Hoekstra) – Klavestad, Ulriksen, Ostby, Bourque, Bryhnisveen, Bjerke, Higson – Gran, Trettenes (C), Kissel – Karlsen, Strandborg (A), Hoff – Henriksen (A), Langan, Elvsveen – Mauldin, Dineen (TS), Calik – Husebo.
    Trenér: Bartlett.

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Švančara) – Marinčin, Smith, Jeřábek, Polášek, Adámek, Nedomlel, Kundrátek – Růžička (A), Voženílek, Pánik – Daňo, Hudáček (TS), Nestrašil – Hrehorčák, Vrána (C), Roman – Kurovský, Čacho, Dravecký (A) – Walega.
    Trenér: Moták.

Rozhodčí: Bakken, Christensen – Braten, Johansen.