Vítkovice – Biel cz 4:3 (po pr.) | Stavanger – Třinec cz 2:4 (kon.) | Aalborg – Innsbruck 4:6 (kon.)
Mannheim – Rouen 3:2 (kon.) | Bolzano – Pelicans Lahti 3:4 (po pr.)
HC Bolzano
3:4 (1:1, 2:2, 0:0 - 0:1)
Pelicans Lahti
Středa 11.10.2023, 19:45 • Palaonda Eiswelle • Hokejová Liga mistrů • 5. kolo

Hostující celek získává z tohoto zápasu dva body, díky tomu, že v prodloužení dokázal proměnit přesilovku. Sledovali jsme rychlý a zajímavý zápas, který musel fanoušky bavit. (22:08:16)

62:49 Kasper PUUTIO - 3:4

62:49
    Pelicans Lahti právě vstřelil branku!
    Hostující celek tento zápas vyhraje, po chybě domácích se v přesilovce dokázal dobře prosadit KASPER PUUTIO. Asistence: Jussi Olkinuora.

61:35
    Hostující celek se usadil v útočném pásmu, následně puk kryje a hru přerušuje Svedberg.

61:02
    Vyloučení v týmu HC Bolzano:
    Christian Thomas – 2 min., nedovolené bránění.

60:30
    Schnarr nedokázal z dobré pozice trefit branku.

60:01
    Za stavu 3:3 se hraje prodloužení, puk mají hosté.

60:01

60:00

59:27
    Posledních několik desítek vteřin ze třetí třetiny, zápas míří do prodloužení.

58:40
    Svedberg kryje kotouč po střele soupeře, bude se vhazovat.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry do konce třetí třetiny, stav je stále vyrovnaný.

57:41
    Jordán schoval kotouč za obránce, ale kotouč našel brankář. Bude se vhazovat.

57:18
    Dominik Alberga – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Pelicans Lahti:
    Sakke Hämäläinen – 2 min., držení.

57:08
    Bolzano se pokouší v samotném závěru zápasu něco vymyslet, ale hra je přerušena.

56:15

56:00
    Dobrá akce hostů, ale v rozhodující moment hráč promáchl kotouč.

55:35
    Puk kryje brankář Svedberg, bude se vhazovat před jeho brankou.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 11. Ford (Halmo), 25. Frigo (Mantenuto), 33. Frank (Parlett, Thomas) – 16. Schnarr (Jämsen), 27. Kiiskinen (Schnarr, Puuto), 33. Enlund (Vilen, Jämsen), 63. Puutio (Olkinuora)

HC Bolzano: Svedberg (Vallini) – Miglioranzi, Parlett, Valentine, Vandane, Teves, Di Perna, Pietroniro, Felicetti – Frigo, Mantenuto, Gazley – Brunner, McClure, Thomas – Halmo, Ford, Miceli – Lessio, Alberga, Frank
    Trenér: Glen Hanlon

Pelicans Lahti: Olkinuora (Patrikainen) – Mylläri, Rihinen, Jordán, Puutio, Käyhkö, Utunen, Junkari, Hirvonen – Klillinen, Carlsson, Lasch – Jämsen, Vilen, Enlund – Kiisskinen, Schnarr, Horký – Haatanen, Hämäläinen, Tukianen
    Trenér: Tommi Niemelä

Rozhodčí: Ofner, Sternat – Seewald, Pardatscher