Kometa Brno – Vítkovice 3:5 (kon.) | K. Vary – Pardubice 0:3 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Plzeň 3:4 (kon.) | Motor ČB – Třinec 1:2 (1:2 po s.n.) | Litvínov – Kladno 5:4 (po pr.)
po prodl.
HC VERVA Litvínov
5:4 (1:2, 1:1, 2:1 - 1:0)
Rytíři Kladno
Neděle 15.10.2023, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga • 11. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:14:30)
   
  Střely na branku: 39 – 27
   
  Je dobojováno, s domácími to ve třetí třetině nevypadalo vůbec dobře, když prohrávali 2:4. Jenž brzy se dostali na dostřel a nakonec se jim povedlo i vyrovnat a zápas šel do prodloužení, které rozhodl Ondřej Kaše, když proměnil svůj samostatný únik. Litvínov tak vítězí podesáté v řadě za sebou a překonal tak klubový rekord! Hosté sahali po třech bodech, nakonec ale získali pouze jeden.
   
  Konec zápasu.
   
  63:22
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Je hotovo! Do samostatného úniku jel ONDŘEJ KAŠE, ještě si několikrát podíval, jak daleko je od něho soupeř a poté blafákem z levé strany vykoupal Adama Brízgalu a Litvínov tak vyhrává desátý zápas v řadě za sebou! – 5:4. Bez asistence.
   
  62:20
  Liam Kirk zavezl puk do útočné akce, ale domácí neuspěli. Následně pak jeli dva na jednoho hosté, ale Tralmaks nechal vyniknout Tomka, který jeho pokus z pravé strany lapil.
   
  62:05
  Chemici operují před Brízgalou a snaží se rozhodnout, hosté jsou ale proti.
   
  60:56
  Jaromír Pytlík byl v šanci před Tomkem, nakonec ho v dobré střelecké pozici nepřekonal a puk mají domácí, kteří s ním míří zase dopředu.
   
  60:35
  Kladenští opatrně kombinují před domácí brankou, nechtějí ztratit puk, který mají stále ve své moci.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Dnešní utkání sleduje 5217 diváků.
   
  Je to tak, na litvínovském stadionu je stav nerozhodný a půjde se minimálně do nastavené hrací doby.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:38
  Domácí byli v držení kotouče, ale na Brízgalu nevyslali nebezpečnou střelu a už to vypadá, že zápas v základní hrací době nenajde vítěze.
   
  59:24
  Litvínov si bere oddechový čas.
   
  58:18
  Litvínovští si sjeli pro puk do obranného pásma a poté se dostali až před Brízgalu, kde ale hostující brankář zakročil a podržel svůj tým.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:11
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Tak to ještě nevypadá s domácími a jejich klubovým rekordem špatně. Na hraně levého kruhu napřáhl ke střele KRISTAPS ZILE a ta končí až v síti kladenských Rytířů – 4:4. Asistence: David Kaše.
   
  54:52
  Domácí se dostali do útočného pásma a znovu se rodí slibná akce, ovšem hosté jsou pozorní a pečlivě si své protihráče hlídají.
  Marken.cz

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 6. D. Kaše (Hlava, O. Kaše), 36. Koblasa (D. Kaše, O. Kaše), 54. Sukeľ (Czuczman), 58. Zile (D. Kaše), 64. O. Kaše – 17. Tralmaks (Dotchin, Kusý), 18. Smoleňák (Ticháček, Tralmaks), 26. Sideroff (Slováček), 53. Sideroff (M. Procházka, Ticháček)


  HC VERVA Litvínov: M. Tomek (Zajíček) – Demel (A), Zile, Jaks, Šalda, Zeman, Czuczman, Strejček – Koblasa, Sukeľ, Kudrna – O. Kaše (C), D. Kaše, Hlava – Abdul, Kirk, Válek – Havelka, Gut, Jurčík.
  Trenér: Karel Mlejnek

  Rytíři Kladno: Brízgala (Bow) – Hejda, Dotchin (A), Ticháček, Martenet, Slováček, Veber, Babka – Tralmaks, Klepiš, Jarůšek – Kusý, Pytlík, Sideroff – Smoleňák (C), Bláha, Strnad (A) – Beran, M. Procházka, Melka.
  Trenér: Otakar Vejvoda

  Rozhodčí: Jaroš, Květoň – Frodl, Hynek

  Diváci: 5217