Nové Zámky – HC Slovan 2:1 (kon.) | Košice – Nitra 4:3 (kon.) | Banská Bystrica – Spišská N. Ves 1:0 (kon.)
Humenné – Trenčín 3:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 2:1 (kon.) | Poprad – Zvolen 3:2 (2:1 po s.n.)
HC MIKRON Nové Zámky
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
HC SLOVAN Bratislava
sk Neděle 15.10.2023, 15:00Tipos Extraliga (SR) • 10. kolo

Dnešný zápas vyhrávajú Nové Zámky 2:1. Sledovali sme výborný zápas. V tretej tretine rozhodol gólom domáci strelec Troy Loggins. Prajem ešte pekný večer. (17:15:05)

60:00

59:35
    Ranford pálil z kruhov. Kantor jeho pokus vyrazil.

59:00
    Minárik v šanci! Kantor výborným zákrokom podržal svoje mužstvo.

58:48
    Oddychový čas pre tím HC SLOVAN Bratislava.

58:40
    Coreau odkočuloval z brány! Slovan hrá v šestici.

58:33
    Sersen vyhadzuje puk cez všetky čiary.

57:01
    Lee pálil od modrej čiary. Jeho pokus zblokoval Ranford.

56:21
    Vylúčenie v tíme HC SLOVAN Bratislava:
    Patrik Masnica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade.

56:10
    Domáci sú po góle na koni. Teraz hrajú výborne.

54:55
    Brown ťahal akciu po pravom krídle, ale výborne ho zastavil Kozák.

53:49
    HC Nové Zámky dali gól! Domáci idú do vedenia! Laurenčík parádnou prihrávkou našiel TROYA LOGGINSA, ktorý z kruhov napriahol a presnou delovkou prekonáva Coreaua v bráne hostí. Asistencie: M. Laurenčík, M. Lee.

53:23
    Findlay zaviezol puk do útočnej tretiny a tak získal dôležité sekundy na prestriedanie spoluhráčov.

52:57
    Slovan sa ubránil a je v plnom počte.

52:12
    Preisinger opäť vyhodil puk cez všetky čiary.

51:34
    Hostia sa výborne bránia a Ranford sa dokonca dostal do zakončenia.

51:05
    Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

50:57
    Daniel Gachulinec – 2 min., hákovanie.

49:52
    Lee sa perfektne natlačil pred Coreaua a takmer dosiahol gól. Puk mu v poslednej chvíli ušiel z hokejky.

Lissko

Branky a nahrávky: 10. Michnáč (Mikúš), 54. Loggins (Laurenčík, Lee) – 40. Findlay

HC MIKRON Nové Zámky: Kantor (Mičík) – Laurečník, Lee, Stupka, Roy, Loggins – Mamčics, Ligas, Michnáč, Prokeš, T. Mikúš – Kozák, Hatala, Šišovský, Ondrušek, Števuliak – Kováč, Barto, Fafrák
    Trenér: Erik Čaládi

HC SLOVAN Bratislava: Coreau (Baroš) – Sersen, Romančík, Pecararo, Ranford, O'Brien – Golian, Scheid, Minárik, Preisinger, Takáč – Maier, Gachulinec, Brown, Findlay, Lukošík – Beňo, Török, Masnica, Výhonský
    Trenér: Vladimír Rúžička

Rozhodčí: Hronský, Stano – Gegáň, Valo