Rauma – Ženeva 3:2 (kon.) | Färjestad – Mnichov 4:2 (kon.) | Växjö – Rapperswil 3:2 (po pr.)
Ingolstadt – Vítkovice cz 0:5 (kon.) | Innsbruck – Skellefteå 2:4 (kon.) | Biel – Tappara 6:3 (kon.)
Salzburg – Pelicans Lahti 1:5 (kon.)
Växjö Lakers
3:2 (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)
SC Rapperswil-Jona Lakers
Úterý 17.10.2023, 19:00 • Vida Arena, Växjö • Hokejová Liga mistrů • 6. kolo

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (21:25:36)

Je dobojováno. V prodloužení rozhodli o dvou bodech pro svůj tým domácí hráči a ukončili zápas. Zapsali další výhru a základní skupinu Ligy mistrů tak zakončili vítězstvím. Hosté připisují bod jeden a ještě nemají jistotu postupu do vyřazovacích bojů.

61:37 Noah ÖSTLUND - 3:2

61:37
    Växjö právě vstřelilo branku!
    Je hotovo. Ve druhé minutě prodloužení se dostal do zakončení mezi kruhy NOAH ÖSTLUND a jeho švih pak končí za zády hostujícího brankáře. Bonusový bod navíc tak bere domácí Växjö – 3:2. Asistence: Dylan McLaughlin a Joel Persson.

60:39
    Marcus Sylvegärd si sjel od levého hrazení až do předbrankového prostoru, ale na hostujícího brankáře si nepřišel.

60:13
    Domácí jsou v útočném pásmu a snaží se rozjet akci, která by mohla vést k rozhodnutí zápasu.

60:01

60:00

59:25
    Nyní už to vypadá, že základní hrací doba nepozná vítěze a půjdeme minimálně do nastavené hrací doby.

58:43
    Elias Rosén číhal na modré čáře, poté si sjel do levého kruhu, přihrávku ale nedostal. Nicméně domácí stále operují před klecí Meyera.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:45
    Nepovedená střela Erica Martinnsona končí na zadním mantinelu. Hosté poté berou puk a ještě otáčejí hru opačným směrem.

55:48
    Blíží se finiš třetího dějství a stále není rozhodnuto. Domácí se dostali do zakončení před Meyerem, ale ten se natáhl v brankovišti a střelu pokryl.

54:10
    Hosté podrželi touš v obranném pásmu a poté ho vyvezli ven, ale v pásmu domácích se před Ähmanem neprosadili.

52:37
    Další komerční přestávka.

52:15
    Domácí se dostali do nebezpečného zakončení, ale Meyer si své brankoviště pohlídal a kotouč za svá záda po jedovce Riedera nepustil.

51:12
    Tyler Moy zády k brankáři domácích vystřelil z bekhendu, ale jeho pokus se neujal a skončil na Ähmanovi.

50:12
    Polovina třetí třetiny je minulostí, zatím se nikdo nedokázal dostat na rozdílový gól.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 32. McLauhglin (E. Sylvegärd, Rosén), 35. Rieder (McLaughlin, R. Rosén), 62. Östlund (McLaughlin, Persson) – 13. Gerber (Moy, Lammer), 22. Wetter (Connolly, Zangger)

Växjö Lakers: Ähman (Larmi) – Giuttari, Martinsson, Persson (C), Hurtig, Cooper, E. Rosén, Sahlin Wallenius – M. Sylvegärd, Kossila, Rieder – McLaughlin, R. Rosén (A), E. Sylvegärd – Blichfeld, Östlund (TS), Ägren – Stjernborg, Lundberg (A), Eriksson – Nilsson
    Trenér: Jörgen Jönsson

SC Rapperswil-Jona Lakers: Meyer (Nyffeler) – Aebischer, Djuse, Noreau (A), Gerber, Vouardoux, Grossniklaus, Baragano, Maier – Moy (TS), Wetter, Lammer – Connolly, Schroeder, Jensen – Zangger, Alge, Čajka – Wick (A), Dünner (C), Forrer
    Trenér: Stefan Hedlund

Rozhodčí: Nord (SWE), Linde (SWE) – Nyqvist (SWE), Lundgren (SWE)